הודעת השגיאה "InfoPath אין אפשרות לשמור את הטופס הבא" כאשר אתה מנסה לפרסם טופס של InfoPath בשרת SharePoint Server 2013

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2752612 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

בהנחה כי אתה מפעיל את Microsoft InfoPath בשרת Windows Server 2008 R2, התכונה חוויית שולחן העבודה אינה זמינה בשרת. במצב זה, אין אפשרות להשתמש ב- InfoPath כדי לפרסם טופס של InfoPath בשרת 2013 שרת של Microsoft SharePoint. בנוסף, כאשר אתה מנסה לפרסם ולשמור את הטופס, אתה מקבל את הודעת השגיאה הבאה:

InfoPath אינו יכול לשמור את הטופס הבא: שם טופס. ספריית מסמכים זו היה שונה או נמחק, או שבעיות רשת מונעות את הקובץ שמירה. פנה אל מנהל הרשת שלך.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר שהתכונה חוויית שולחן העבודה אינה זמינה בשרת Windows Server 2008 R2. לכן, חיבורים לא ניתן לבצע מתוך שרת Windows Server 2008 R2 בשרת SharePoint.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף בעיה זו, להתקין את התכונה ' חוויית שולחן העבודה, או הפעל מחדש את שרת Windows Server 2008 R2. לאחר מכן, הפעל את שירות ערכות נושא מתוך המסוף שירותים של Windows.

מאפיינים

Article ID: 2752612 - Last Review: יום שלישי 11 דצמבר 2012 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
מילות מפתח 
kbmt KB2752612 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם על-ידי תוכנת תרגום-מכונה של מיקרוסופט, ולא על-ידי מתרגם בשר ודם. מיקרוסופט מציעה לך מאמרים שתורגמו על-ידי מתרגמים בשר ודם ומאמרים שתורגמו על-ידי תוכנות תרגום-מכונה, כדי שתיהנה מגישה לכל המאמרים במאגר הידע Knowledge Base שלנו בשפתך. יחד עם זאת, מאמר שתורגם על-ידי תוכנת תרגום-מכונה לא תמיד יהיה מושלם. הוא עלול לכלול טעויות של אוצר מילים, תחביר או דקדוק, המאפיינות את מי שאינו דובר את שפתך. מיקרוסופט אינה אחראית לאי דיוקים, שגיאות או נזק שייגרמו על-ידי תרגום שגוי של התוכן או בעקבות השימוש בו על-ידי הלקוחות. מיקרוסופט גם מעדכנת לעתים קרובות את תוכנת תרגום-המכונה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2752612

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com