Nástroj ADMT 3.2 a PES 3.1 chyby instalace v systému Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2753560 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci přenesení nástroj ADMT (Active Directory) 3.2 na serveru Windows Server 2012, obdržíte následující chybová zpráva:
Článku nástrojem nástroj ADMT v3.1 musí být nainstalována v systému Windows Server 2008
Při pokusu o instalaci Export hesel serveru (PES) 3.1 v řadiči domény systému Windows Server 2012, se může zobrazit následující chybová zpráva:
Instalace byla předčasně ukončena z důvodu chyby

Příčina

Nástroj ADMT 3.2 a PES 3.1 nejsou podporovány pro instalaci v systému Windows Server 2012. Instalační programy záměrně blokují nepodporované operační systémy.

Řešení

Při migraci domény systému Windows Server 2012 nainstalujte na serveru Windows Server 2008 R2, který může plnit funkci počítače přenesení nástroj ADMT 3.2. Musíte mít řadič domény systému Windows Server 2008 R2 v cílovém prostředí.

Poznámka: Pokud jste již zadali úroveň funkčnosti domény Windows Server 2012 a chcete, aby nástroj ADMT server na řadič domény, můžete snížit úroveň funkčnosti doménové struktury a domény pomocí příkazů prostředí Windows PowerShell. Například můžete použít příkazy, které se podobají následující:
Sada AdForestMode-identity domény contoso.com - forestmode Windows2008R2Forest
Sada AdDomainMode-identity domény contoso.com - domainmode Windows2008R2Domain
Windows Server 2012 implementuje pouze jednu funkci, dynamické řízení přístupu, který má funkčnosti domény požadavek 2012 Server systému Windows pro úrovně domény systému Windows Server 2012 konfigurován vždy poskytnout nároky ze všech řadičů domény. Pokud používáte tuto funkci, můžete snížit úrovně funkčnosti podporující řadiče domén předchozí operační systém pro přenesení nástroj ADMT. Po dokončení přenesení můžete zvýšit domény a zpět úrovně funkčnosti doménové struktury systému Windows Server 2012.

Další informace

Toto celkové chování je záměrné. Chyby, které hlásí instalace nástroje ADMT je chyba kódu. Zpráva by mělo být uvedeno "v3.2 nástroj ADMT musí být nainstalován v systému Windows Server 2008 nebo Windows Server 2008 R2."

Další informace o deklaracích Kerberos v systému Windows Server 2012 naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Co je nového v ověřování pomocí protokolu Kerberos
http://technet.microsoft.com/en-us/library/hh831747
Další informace o nástroji ADMT naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Nástroj ADMT Guide: Migrace a změny uspořádání domén služby Active Directory
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc974332 (v=WS.10) .aspx

Vlastnosti

ID článku: 2753560 - Poslední aktualizace: 27. listopadu 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2753560 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2753560

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com