ADMT 3.2 ve PES 3.1 yükleme hataları Windows Server 2012

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2753560 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Active Directory Geçiş Aracı (ADMT) 3.2 Windows Server 2012 sunucuya yüklemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hatayı alırsınız:
Windows Server 2008 üzerinde Active Directory Geçiş Aracı v3.1 yüklenmelidir
Parola verme sunucusu (PES) 3.1 Windows Server 2012 etki alanı denetleyicisine yüklemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hatayı alırsınız:
Yükleme hata nedeniyle erken sonlandırıldı.

Neden

ADMT 3.2 ve PES 3.1 Windows Server 2012 yükleme için desteklenir. Yükleyiciler, kasıtlı olarak desteklenmeyen işletim sistemleri engelleyin.

Çözüm

Windows Server 2012 etki alanına geçirirken, ADMT 3.2 geçiş bilgisayar olarak çalışabilir bir Windows Server 2008 R2 sunucu yükleyin.Hedef ortamda Windows Server 2008 R2 etki alanı denetleyicisine sahip olmanız gerekir.

Not Windows Server 2012 etki alanı işlev düzeyi zaten belirtilen ve ADMT sunucunun bir etki alanı denetleyicisi olmasını istiyorsanız Windows PowerShell komutlarını kullanarak ormanı ve etki alanı işlev düzeyini düşürebilirsiniz. Örneğin, aşağıdakine benzer komutlarını kullanabilirsiniz:
Kümesi-AdForestMode-kimlik contoso.com - forestmode Windows2008R2Forest
Kümesi-AdDomainMode-kimlik contoso.com - domainmode Windows2008R2Domain
Yalnızca bir özellik, Windows Server 2012 etki alanının tüm etki alanı denetleyicilerinden gelen talepleri sağlamak için her zaman yapılandırıldığında, bir Windows Server 2012 etki alanı işlevsel düzeyi gereksinimi olan ve dinamik erişim denetimi, Windows Server 2012 uygular. Bu özelliği kullanmazsanız, ADMT geçişler için önceki işletim sistemi etki alanı denetleyicilerini desteklemek için işlev düzeyleri düşürebilirsiniz. Geçiş işlemi tamamlandığında, etki alanına yükseltebilirsiniz ve orman işlev düzeyi Windows Server 2012 yedekleyin.

Daha fazla bilgi

Genel Bu davranış tasarım gereğidir. ADMT yüklemesi rapor kod hatasını hatadır. "Active Directory Geçiş Aracı v3.2 Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2 üzerinde yüklü olmalıdır." iletisi olması gerekir

Windows Server 2012'de Kerberos talepleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Kerberos kimlik doğrulaması yenilikler nelerdir?
http://technet.microsoft.com/en-us/library/hh831747
ADMT hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
ADMT Kılavuzu: Taşıma ve Active Directory etki alanlarını yeniden yapılandırma
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc974332 (v=WS.10).aspx

Özellikler

Makale numarası: 2753560 - Last Review: 23 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2753560 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2753560

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com