Düzeltme: bir SSIS 2012 paketinde sap bw büyük miktarda veri ayıkla "dizin ve uzunluk dize içinde bir konuma başvurmalıdır" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2754444 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2012 düzeltmeler karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2012 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

sap Business ambar (sap bw) büyük miktarda veri ayıklamak sap Business Intelligence (sap BI) için Microsoft Bağlayıcısı 1.0 kullanarak Microsoft sql Server 2012 Tümleştirme Hizmetleri (SSIS 2012) paketinde deneyin olduğunu varsayalım. Ancak, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

[sap bw kaynağı] Hata: System.ArgumentOutOfRangeException: dizin ve uzunluk dize içinde bir konuma başvurmalıdır.
Parametre adı: uzunluğu
System.String.InternalSubStringWithChecks (Int32 startIndex, Int32 uzunluğu, Boolean fAlwaysCopy)
Microsoft.SqlServer.Dts.SapBw.Components.OHSExtractor.ExtractNow (Boolean InRuntimeMode, dize GatewayHost, dize GatewayService, dize ProgramID, dize ProcessChain, dize DestinationName, dize ExecutionMode, dize PropertyRequestID, Int32 zaman aşımı)

Çözüm

Bu sorun giderilmiştir SapBI.msi dosyasının SP1'i yenileme tarafından. Yenilenen SapBI.msi dosyasının sürümü sql Server 2012 Feature Pack SP1 aşağıdaki Microsoft Web sitesine sayfa üzerinde kullanılabilir:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35580.

Durum

Microsoft bunun, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, örtük veya başka türlü performansı veya bu ürünlerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti sağlar.

Referanslar

sql Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897 sql Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler sunmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
sql Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft sql Server yazılım güncelleştirme paketleri için dosya adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2754444 - Last Review: 14 Ocak 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754444 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2754444

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com