Oprava: Sloveso RECEIVE_AND_WAIT vrátí návratový kód "0x9" aplikace APPC v Host Integration Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2754508 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, že máte aplikaci Upřesnit Program Program Communications (APPC) v serveru Microsoft Host Integration Server 2010. Po úspěšném dokončení sloveso RECEIVE_AND_WAIT , měli obdržet aplikace APPC návratový kód 0x0. Sloveso RECEIVE_AND_WAIT však může vrátit návratový kód 0x9 . V tomto případě nesprávný návratový kód může způsobit selhání aplikace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože knihovny APPC (Wappc32.dll) v Host Integration Server 2010 načte verzi Unicode řetězce knihovny APPC (Appcstr.dll) místo verze ANSI.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

Oprava, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 7 pro Host Integration Server 2010. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2783797 Balíček kumulativní aktualizace 7 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2754508 - Poslední aktualizace: 5. června 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754508 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2754508

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com