Poprawka: Czasownik RECEIVE_AND_WAIT zwraca kod zwrotny "0x9" w aplikacji APPC w Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2754508 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że aplikacja zaawansowanej komunikacji programu (APPC) w programie Microsoft Host Integration Server 2010. Po pomyślnym ukończeniu czasownik RECEIVE_AND_WAIT aplikacji APPC powinien otrzymać kod zwrotny 0x0. Jednak zlecenie RECEIVE_AND_WAIT może zwrócić kod zwrotny 0x9 . W takim przypadku niepoprawnym zwracają kod może spowodować błędy aplikacji.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ biblioteka APPC (Wappc32.dll) w Host Integration Server 2010 załaduje wersji Unicode biblioteki ciąg APPC (Appcstr.dll) zamiast wersji ANSI.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Poprawka rozwiązująca ten problem jest zawarta w pakiecie zbiorczej aktualizacji 7 dla Host Integration Server 2010. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2783797 7 Zbiorczy pakiet aktualizacji dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2754508 - Ostatnia weryfikacja: 5 czerwca 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754508 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2754508

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com