FIX: RECEIVE_AND_WAIT sloveso vráti návratový kód "0x9" v aplikácii APPC hostiteľskej integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2754508 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladať, že máte rozšírené Program-Program komunikácie (APPC) aplikácie Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2010. RECEIVE_AND_WAIT sloveso úspešnom dokončení, APPC aplikácie by mali dostávať návratový kód 0x0. Však RECEIVE_AND_WAIT sloveso môže vrátiť 0x9 návratový kód. V takom prípade nesprávne vrátiť, kód môže spôsobiť zlyhanie aplikácie.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože APPC knižnica (Wappc32.dll) v hostiteľskom integrácie Server 2010 načíta Unicode verzie APPC reťazec knižnice (Appcstr.dll) namiesto ANSI verzia.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Fix, ktoré rieši tento problém je zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii balíka 7 pre hostiteľa integrácie Server 2010. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2783797 Balík Kumulatívna aktualizácia 7 pre hostiteľa integrácie Server 2010

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2754508 - Posledná kontrola: 5. júna 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754508 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2754508

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com