Düzeltme: RECEIVE_AND_WAIT fiil Host Integration Server 2010'daki bir APPC uygulamada "0x9" dönüş kodunu döndürür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2754508 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Gelişmiş Program Program Communications (APPC) uygulaması Microsoft Host Integration Server 2010 bulunduğunu varsayalım. RECEIVE_AND_WAIT fiil başarıyla tamamlandığında, APPC uygulama 0x0dönüş kodu alacaksınız. Ancak, RECEIVE_AND_WAIT fiil 0x9 dönüş kodu döndürebilir. Kod uygulama hatalarına neden olabilir bu durumda yanlış döndürür.

Neden

APPC dize kitaplığı (Appcstr.dll) yerine ANSI sürümü Unicode sürümü yüklediğinden, Host Integration Server 2010'daki APPC kitaplığı (Wappc32.dll) Bu sorun oluşur.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

Bu sorunu gideren düzeltme, toplu güncelleştirme paketi 7 Host Integration Server 2010 için eklenmiştir. Bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2783797 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 7

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2754508 - Last Review: 5 Haziran 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754508 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2754508

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com