FIX: RECEIVE_AND_WAIT дієслова Повертає код повернення "0x9" в APPC додаток на хост інтеграції Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2754508 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, є додаткові програми зв'язок "один-до-одного" (APPC) програми в Microsoft хост інтеграції Server 2010. Коли RECEIVE_AND_WAIT дієслова успішно завершено, застосунок APPC повинні отримати код повернення 0x0. Однак, RECEIVE_AND_WAIT дієслова може повернути код повернення 0x9 . Коли це відбувається, на неправильний повернутися, код може призвести до застосування невдач.

причина

Ця проблема виникає тому, що бібліотека APPC (Wappc32.dll) на хост інтеграції Server 2010 вантажі Unicode версії APPC рядок бібліотеці (Appcstr.dll), а не Версія ANSI.

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

Виправлення, яке усуває цю проблему включені в пакет накопичувальне оновлення 7 для хоста інтеграції Server 2010. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати пакет цього сукупного оновлення, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2783797 сукупний пакет оновлень пакета 7 для хоста інтеграції Server 2010

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 2754508 - Востаннє переглянуто: 5 червня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754508 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2754508

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com