Outlook Exchange Proxy Ayarları iletişim kutusunda Proxy sunucusu Exchange Server 2013 ortamı olarak her zaman iç ana bilgisayar adını görüntüler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2754898 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook herhangi bir yere bir Microsoft Exchange Server 2013 posta iç veya dış ağ üzerinden bağlanmak için kullandığınız olduğunu varsayalım. Bu durumda, Outlook her yerde iç ana bilgisayar adını her zaman proxy sunucusu olarak for Exchange, Microsoft Outlook Microsoft Exchange Proxy Ayarları iletişim kutusunda görüntülenir. Ayrıca, iç kimlik doğrulama ayarlarını her zaman Exchange Proxy Ayarları iletişim kutusunda görüntülenir.

Örneğin, Exchange Server 2013 ' Outlook herhangi bir yere ayarlarını yapılandırın. Dış ana bilgisayar adı "mail.contoso.com" için ayarlanır ve iç ana bilgisayar adı "internal.contoso.com"
Bu resmi kapatBu resmi aç
2777847

Bir dış ağ üzerinden bağlanmak bile ancak, Outlook'u Microsoft Exchange Proxy Ayarları iletişim kutusunda her zaman iç ana bilgisayar adı proxy sunucusu olarak görüntüler.
Bu resmi kapatBu resmi aç
2777848

Neden

Bu davranış tasarım gereğidir. Outlook, burada gelen istemci bağlayan ne olursa olsun proxy sunucusu olarak her zaman iç ana bilgisayar adını görüntüler. Ancak, Outlook her zaman en iyi ayarları kullanıcının posta kutusuna arka plan bağlamak için kullanır.

Daha fazla bilgi

Exchange Server 2013 Outlook herhangi bir yere InternalHostname özelliğinde tanıtır. Outlook herhangi bir yere bağlanmak için Exchange Server 2013 için kullandığınızda, Outlook ilk iç ana bilgisayar adını kullanır. Outlook Exchange Server 2013 için iç ana bilgisayar adını kullanarak bağlanamıyor, ancak Outlook dış ana bilgisayar adı iç ana bilgisayar adı yerine kullanır.

Her url Outlook yere bağlanmak için Exchange Server 2013 kullanan belirlemek için şu adımları izleyin:
  1. Tuşuna basın ve Ctrl tuşunu basılı tutun ve bildirim alanındaki Outlook simgesini sağ tıklatın.
  2. Bağlantı durumu' nu tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 2754898 - Last Review: 26 Ekim 2012 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2754898 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2754898

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com