Outlook діалогове вікно настройки проксі-сервера Exchange завжди відображається внутрішній хост ім'я як проксі-сервер в середовищі Exchange Server 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2754898 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, використовувати Outlook Anywhere підключення до поштової скриньки Microsoft Exchange Server 2013 з внутрішнім або зовнішнім мережі. У цій ситуації внутрішній хост ім'я Outlook Anywhere завжди відображається як проксі-сервера Exchange у діалоговому вікні параметри проксі-сервера Microsoft Exchange, у Microsoft Outlook. Крім того, параметр автентифікації внутрішніх завжди відображаються в діалоговому вікні параметри проксі-сервера Exchange.

Наприклад, ви налаштувати параметри Віддалений Outlook в Exchange Server 2013. Ім'я зовнішнього хоста має значення "mail.contoso.com" і на внутрішнє ім’я хоста має значення "internal.contoso.com".
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Скріншот для показу параметри командний рядок.

Однак, Запускач діалогових вікон настройки проксі-сервера Microsoft Exchange в Outlook завжди відображається ім'я внутрішнього хоста як проксі-сервер, навіть якщо ви підключитися з зовнішньої мережі.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Скріншот для відображення параметрів настройки проксі-сервера Microsoft Exchange, у діалоговому вікні

причина

Така поведінка передбачена. Outlook завжди відображається внутрішній хост ім'я як проксі-сервер, незалежно від того, де клієнт з'єднується з. Однак, Outlook завжди використовує найкращі параметри для підключення до поштової скриньки користувача у фоновому режимі.

Додаткові відомості

Exchange Server 2013 вводить InternalHostname власності в Віддалений Outlook. Під Вільний час сценарій виконання Outlook Anywhere підключення до сервера Exchange 2013, Outlook вперше використовує ім'я внутрішнього хоста. Однак, коли Outlook не вдалося підключитися до сервера Exchange 2013 за допомогою імені для внутрішнього хоста, Outlook використовує ім'я зовнішнього хоста замість на внутрішнє ім’я хоста.

Щоб визначити, які URL Віддалений Outlook використовує для підключення до сервера Exchange 2013, виконайте такі дії:
  1. Натисніть і утримуйте клавішу Ctrl і клацніть правою кнопкою миші піктограму Outlook в області сповіщень.
  2. Виберіть команду стан користувача.

Властивості

Номер статті: 2754898 - Востаннє переглянуто: 3 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2754898 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2754898

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com