Formülleri Excel 2013 aralığında sıraladıktan sonra başvurmak için hedeflenen hücrelere başvuru yapmayın

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2755143 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir hücre aralığını içeren bir Microsoft Excel 2013 çalışma sayfasındaki formüller ve formüller çalışma sayfasındaki hücrelere başvuran sayfa çapraz başvuru kullanır varsayalım. Aralığı sıralamadan sonra sıralanmış hücrelerinde bulunan formülleri başvurmak için hedeflenen hücrelere başvuru.

Neden

Sayfa çapraz başvuru yerine göreceli başvurular mutlak başvurular, çünkü bu sorun oluşur. Bu nedenle, aralık sıraladığınızda, formüller aynı hücrelere başvuruda bulunmaya devam.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için göreceli satır başvuruları ile aynı çalışma başvuruları formülleri kullanın. Sonra aralığı sıralayın.

Özellikler

Makale numarası: 2755143 - Last Review: 6 Kasım 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Excel 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2755143 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2755143

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com