Kod języka VBA nie można używać do konfigurowania właściwości typu Cap i Dołącz do programu Excel

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2755172 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Typ zakończenia i przyłączyć się typ właściwości style linii na wykresie nie można skonfigurować przy użyciu kodu języka Visual Basic Applications (VBA) w programie Microsoft Excel. Te właściwości można skonfigurować tylko za pomocą ustawień w programie Excel.

Uwaga Style linii zawierają obramowania, serii i linie trendu, linie znacznik i inny obiekt, który ma właściwość Typ zakończenia.

Więcej informacji

Typ zakończenia i przyłączyć się typ właściwości nie muszą odpowiednie właściwości modelu obiektu, które można użyć w kodzie języka VBA. Dodatkowo ustawienie domyślne, typ zakończenia i przyłączyć się typ właściwości są ustawiane na Rundy.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2755172 - Ostatnia weryfikacja: 30 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbinfo kbprb kbmt KB2755172 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2755172

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com