Automaatne konflikti lahendamise käitlemine on täiustatud rakenduses Outlook 2010

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2755373 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Rakenduses Microsoft Outlook 2010, konflikti käsitlemisel funktsioon on täiustatud, et pakkuda konflikti ühendusega re?iimis. See funktsioon lahendatakse vastuolud, kui sama toote erinevaid versioone server- ja klientarvutis.

Mõned stsenaariumid, varasemate versioonide Outlooki kliente tõrgete kuvamiseks üksuse salvestamisel. Vigu näeb välja järgmine:
Üksust ei saa salvestada, kuna see oli muutnud keegi teine kasutaja või mõnes muus aknas.

Üksust ei saa salvestada, kuna see oli muutnud keegi teine kasutaja või mõnes muus aknas. Kas soovite teha koopia üksuse vaikekausta?

Siiski need samadel tingimustel Outlook 2010 ei tekita vastuolu vigu.

Lisateave

Uus Outlook 2010 online-re?iimis funktsionaalsust tulemusi kõige konfliktid on lahendatud pärast salvestada. Outlook teeb seda sama konflikti resolutsioon loogika, mida saab lahendada muudatuste sünkroonimisel Exchange'i vahemälure?iimi abil. Automaatne konfliktide käitlemise eesmärk on kunagi kuvada kasutaja konflikti vigu. Siiski mõned stsenaariumid, kasutajate võib oodata, et näha konfliktiteateid, et nad said Outlooki varasemates versioonides. Näiteks, kui mitu kasutajat update samal istungil avaliku kausta Kalender. Selle stsenaariumi puhul Outlook 2010 konflikti lahendamise funktsioone alistab ühiskausta sätte. Seetõttu ei näe Exchange'i kasutajatele konfliktiteateid, isegi siis, kui sama kauba muudeti samal ajal kahe või enama eri kasutajate poolt.

Kuidas keelata uue Outlook 2010 automaatne konflikti lahendamise käitumine

Oluline See artikkel sisaldab teavet registri muutmise kohta. Veenduge, et te varundage register enne selle muutmist. Veenduge, et oskate mõne probleemi ilmnemisel registri taastada. Varundada, taastada ja muuta registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Kuidas varundada ja taastada Windowsi registrit
Tagasi Outlook 2007 konflikti lahendamise käitumine, luua järgmise registrivõtme väärtus:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Options
Väärtus: OutlookOnlineConflictResolutionDisabled
Väärtuse tüüp: DWORD
Value data: 1

Oluline Kui seate OutlookOnlineConflictResolutionDisabled 1, kuvatakse tõrketeateid arv võib oluliselt suureneda.

Atribuudid

Artikli ID: 2755373 - Viimati läbi vaadatud: 10. detsember 2012 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Outlook 2010
Märksõnad: 
kbmt KB2755373 KbMtet
Masintõlgitud
NB! See artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvara mitte inimtõlkija abil. Microsoft pakub teile nii inimeste abil kui ka masintõlgitud artikleid, nii et teil on juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele teie omas keeles. Sellegipoolest pole masintõlgitud artikkel alati täiuslik. See võib sisaldada vigu sõnavaras, lauseehituses või grammatikas, nagu neid võiks teha teie keelt võõrkeelena kõnelev isik. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Samuti värskendab Microsoft masintõlketarkvara sageli.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2755373

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com