Automatyczne rozpoznawanie konfliktów jest rozszerzony w programie Outlook 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2755373 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W programie Microsoft Outlook 2010 konflikt opcji obsługi zwiększonych jest zapewnienie rozwiązywania konfliktów w trybie online. Ta funkcja rozwiązuje konflikt, gdy istnieją różne wersje tego samego towaru, na serwerze i kliencie.

W niektórych scenariuszach starszych wersji klientów programu Outlook wyświetla błędy zapisać element. Błędy podobne do następujących:
Nie można zapisać elementu, ponieważ został on zmieniony przez innego użytkownika lub w innym oknie.

Nie można zapisać elementu, ponieważ został on zmieniony przez innego użytkownika lub w innym oknie. Czy chcesz skopiować w domyślnym folderze elementu?

Jednakże na tych samych warunkach, Outlook 2010 nie generuje błędy konflikt.

Więcej informacji

Nowe wyniki funkcjonalności trybu online program Outlook 2010 w większości konfliktów zamieniana na Zapisz. Program Outlook robi to przy użyciu tej samej logiki rozdzielczości konfliktu jest używany do rozpoznawania zmian podczas synchronizacji w trybie buforowanym programu Exchange. Celem automatyczne konfliktów jest błędy konflikt nigdy nie być wyświetlany dla użytkownika. Jednak w niektórych scenariuszach, użytkownicy mogą spodziewać się wiadomości konfliktów, które otrzymał w starszych wersjach programu Outlook. Na przykład, gdy wielu użytkowników aktualizacji spotkania w kalendarzu folderu publicznego. W tym scenariuszu funkcja rozpoznawania konflikt Outlook 2010 zastępuje ustawienie folderu publicznego. W związku z tym użytkownicy programu Exchange nie ma wiadomości o konflikcie, nawet wtedy, gdy ten sam element został zmodyfikowany w tym samym czasie przez dwie lub więcej różnych użytkowników.

Jak wyłączyć nowe zachowanie rozdzielczości automatyczne konflikt Outlook 2010

Ważne Ten artykuł zawiera informacje na temat sposobu modyfikacji rejestru. Upewnij się, tworzenie kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Upewnij się, że wiesz, jak przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat kopii zapasowej, przywracania i modyfikowania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows
Aby przywrócić zachowanie programu Outlook 2007 konfliktu rozdzielczości, należy utworzyć następującą wartość rejestru:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Options
Wartość: OutlookOnlineConflictResolutionDisabled
Typ wartości: DWORD
Dane wartości: 1

Ważne Jeśli OutlookOnlineConflictResolutionDisabled jest ustawiona na 1, liczba komunikatów o błędach wyświetlane może się znacznie zwiększyć.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2755373 - Ostatnia weryfikacja: 1 października 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2755373 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2755373

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com