Automatické konflikt rozlíšenie manipulácia je posilnená v programe Outlook 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2755373 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

V programe Microsoft Outlook 2010, konflikt manipulácia funkcie je lepšie poskytnúť vyriešenie konfliktných položiek v režime online. Táto funkcia rieši konflikty pri rôznych verzií toho istého tovaru existujú na server a klient.

V niektorých scenároch, staršie verzie programu Outlook klientom zobrazujú chyby pri ukladaní položky. Chyby podobný nasledujúcemu:
Položku sa nedá uložiť, pretože bola zmenená iným používateľom alebo v inom okne.

Položku sa nedá uložiť, pretože bola zmenená iným používateľom alebo v inom okne. Chcete vytvoriť kópiu v predvolenom priečinku pre položku?

Avšak, za tých istých podmienok, Outlook 2010 negeneruje konflikt chyby.

dalsie informacie

Nové Outlook 2010 online mód funkčnosť výsledky vo väčšine konflikty riešia na uložiť. Outlook to tým, že používame rovnakej logiky, rozlíšenie konflikt, slúžiaci na vyriešenie zmeny počas synchronizácie režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou. Cieľom automatické konflikt manipulácie je nikdy sa má používateľovi Zobraziť konflikt chyby. Však v niektorých scenároch, používatelia môžu očakávať správy o konfliktoch, ktoré dostali v starších verziách programu Outlook. Napríklad, kedy viacerí používatelia aktualizovať toho istého zasadnutia vo verejnom priečinku Kalendár. V tomto scenári, Outlook 2010 konflikt rozlíšenie funkčnosť prepíše nastavenie verejného priečinka. Preto Exchange užívateľov nevidí konflikt správy, aj keď ten istý tovar bol súčasne dve alebo viac rôznych používatelia upravovať.

Ako zakázať nové Outlook 2010 automatické konflikt rozlíšenie správanie

Dôležité Tento článok obsahuje informácie o tom, ako upraviť databázu registry. Uistite sa, že ste zálohovať register pred úpravou. Uistite sa, že viete, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o tom, ako zálohovať, obnovení a úprave databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu registry v systéme Windows
Ak chcete obnoviť Outlook 2007 konflikt rozlíšenie správanie, vytvoriť nasledujúca hodnota databázy registry:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Options
Hodnota: OutlookOnlineConflictResolutionDisabled
Hodnota typu: DWORD
Údaj hodnoty: 1

Dôležité Ak nastavíte OutlookOnlineConflictResolutionDisabled 1, počet chybovým hlásením môže výrazne zvýšiť.

Vlastnosti

ID článku: 2755373 - Posledná kontrola: 1. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbmt KB2755373 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2755373

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com