???? ID: 2756127 - ?? ???????? ?? ?????? ??? ?? ?? ???? ???? ???? ??.
??? ?? ??????? ???? | ??? ?? ??????? ????

?? ????? ??

?????

?? ???? ?? ???????? ?? ???? ??? ????? ???? ?? ?? Microsoft ?????? ?????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ??? ??? ??? ?? ???? ??? ??, ?? ???? ??? ?????? ?????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??? ??????? ??????? ????

???????? ??????? ?????? ?????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ??? ??? ???? ??? ??

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 (KB2751230) ?? ??? ?????? ????? 3

?????? 1

???? ?????? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2010 ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??? ???????? ???? ?? ??? ??? ??????? ??????? ??????? ????? ????????? ???? ???? ???

?????? 2

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??????? ???????, ???????? ?????? ?? ??? ???? ????? ???

?????? 3

?? ?? ?????? ??? ??? ??????? ???????? ?? ??? ????????? ???? ?? ??? DPMServerName Windows PowerShell, Windows PowerShell ?? ????? ???? ??????? ??????

?????? 4

?? Microsoft SharePoint ???? ?????? ?? ??? ??? ????? ?? ?? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??? SharePoint ????-???? ????????????? ?? ???????? ???? ???, ?? ???????? ???? ?? ???? ???

?????? 5

???? ?????? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??? ???? SharePoint ???? ?? ??? ????? ?? ???, ?? ???? ?? ???????????? ???? ?? ???? ????

?????? 6

SharePoint ????????????? ????? ?????? ??????? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??? ???? ???? ????????? ???? ???

?????? 7

??? ???????????? ??? ?? ???? ???? ????????????? ???? ???? ???

?????? ?????? ?????? ??????? 2012 (KB2750631) ?? ??? ?????? ????? 3

?????? 1

?? ??? ????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?? Windows Internet Explorer ?? 32-??? ??????? ?? ????? ???? ???, ?? Microsoft.EnterpriseManagement.Presentation.Controls.SpeedometerGaugeUIController ???????? ??? ?????? ?? ????? ???? ?????

?????? 2

?? ?? ?? Windows PowerShell cmdlet ????? ???, ???? ????? ?????? ????? ??????? ???? ??:
???????-BPAModel ?? ?? cmdlet ?? ??? ?? ??? ??? ?????? ???? ???
?????? 3

?? ?? "??? ????????? ?? ???????? ?? ???????" ???????? ??????? ?? ????????? ???? ?? ?????? ???? ???, ?? ???????? ???? ???? ???? ???

?????? ?????? ???? ??????? 2012 (KB2750615) ?? ??? ?????? ????? 3

?????? 1

???? ?????? 2012 ?????? ?????? ???? ??????? ?????? ??? SharePoint ???? ???? ?? ?????? ??? ????????? ???? ?? ???, ???????? ?????????? ????????? ??? ?? ????????? ??? ????????? ???? ???

?????? 2

?? ?? ?????? ????? ?? ??? ???? ???, ?? 2012 ???? ??????? ????? ??? ?????? ?? ????? ???? ???

?????? 3

?? GC ??? ??? ?????? ???????? ???????? ??? ??? ???? ???, ?? OutOfMemoryException ?????? ?? ??? 2012 ???? ??????? ????? ????? ?? ???? ???

?????? 4

Citrix ?? ????? ???? 2012 ???? ??????? ????? ????? ?? ??? ?? ?? ???? ??????? ????? ???, ?? 2012 ???? ??????? ????? ?? ???????? ??????? ?? ???? ???? ???? ???

?????? ?????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??????? ?? ??????? ???? ????

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?? ?????? ?????? ?????? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ?????? Microsoft ?????? ?? ?????? ???

??? ??, ?????? ?????? ???? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ?????? ????? Microsoft ??????? ?????? ??????? ?? ?????? ???:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b7fdeee1-80a8-4f17-b855-3cc9f330269a
  • Microsoft ?????? ?? ???????? ?? ??????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?????? ?? ?? ????? ????? ?? ???? ????, ????? ??? ???? ???? ????? ?????? ?????? 2012 ??? ??????? ??:
    1. ????? ???? ???????, ?? ??? ????? ???? ???????? ????.
    2. ???????? ???? ???, ???-????? ???? Windows ??????.
    3. Windows ?????? ????? ???, ????? ???? Microsoft ?????? ?? ???????? ?? ??? ?????? ??????.
    4. ????? ???? ?????????? ?????? ?????? ???? ??.
    5. ???? ?? ??? ???? ?????? ????? 3 ?????, ?? ???? ??? ????? ???? ???.
    6. ????? ???? ???????? ?? ??????? ???? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ????
  • Microsoft ?????? ?????? ?? ???????? ??? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ???, ????? Microsoft ??????? ?? ?????

    ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 (KB2751230) ?? ??? ?????? ????? 3
    ?? ??? ?? ??????? ?????? ??? ?? ??????? ????
    ??????? ????
    ???? ??????? ??????? ?????? ????? ??? ??????? ?????
    ?????? ?????? ?????? ??????? 2012 (KB2750631) ?? ??? ?????? ????? 3
    ?? ??? ?? ??????? ?????? ??? ?? ??????? ????
    ??????? ????
    ?????? ??????? ?????? ????? ??? ??????? ?????
???????? ??? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ???, ??? ????? ????? ????????? ?? ????? ???? ?????:

msiexec.exe /updatePackageName>
?????? ?? ???, ?????? ?????? ?????? ??????? 2012 (KB2750631) ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??????? ???? ?? ???, ????? ???? ?????:

msiexec.exe /update KB2750631-AMD64-Server.msp

??????? ???????

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??? ??????? ???????

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??????? ???? ?? ???, ????? ????? ?? ???? ????:
  1. ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ??????? ?? ????? ????
  2. ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ????? ???? ????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ????? ??? ???? ?? ???, DataProtectionManager2012-KB2751230.exe ????? ????? ?? ??????

    ???

    • ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ???? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?????????? ????? ?? ??? ?????
    • ???? ?????? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ????? ?? ???????? ???? ??? ???? ???
  3. ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?????????? ????? ??? ??????? ??????? ?????? ????? ??? ???? ?? ???, ????? ??????? ??? ?? ?? ?? ????? ?????
    • ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?????????? ????? ?? ??????? ??????? ?????? ????? ??? ???? ?? ???, ????? ???? ?? ????? ????:
      1. ?????? ?????? ???? ??????? ??????? ?????????? ????? ??????
      2. ?? ??????? ??? ??, ????? ???? ??????? ????
      3. ??? ???????? ???????? ????, ???? ???????? ?? ??? ????, ?? ???? ??? ?????? ?? ?????? ????
      4. ????? ???? ???, ?? ??? ????? ???? ??????? ?? ?????? ????.

      ??? ???? ??????? ??????? ?? ?????? ???? ?? ??? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ??? ???????? ?? ???????? ???? ??? ???? ???

    • ???????? ???????? ?? ??????? ??????? ?????? ????? ??? ???? ?? ???, ????? ???? ?? ????? ????:
      1. ?? ?????? ??????? ????? ????? ??????? ???? "DPM_installation_location\DPM\DPM\Agents\RA\4.0.1915.00 "?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ????? ?? ???????????
      2. ???????? ???????? ???????? ?? ????? ????? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?? x86-?????? ????????? ?? ??? ?????:
        i386\1033\DPMAgentInstaller_KB2751230.exe
        ???????? ???????? ???????? ?? ????? ????? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?? x64-?????? ????????? ?? ??? ?????:
        amd64\1033\DPMAgentInstaller_KB2751230_AMD64.exe
        ??? DPMAgentInstaller.exe ????? ??? ?????? ?? ??? ???? ???? ???

      3. ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ????? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 ?????????? ????? ??????
      4. ????? ???? ??????? ???, ?? ???? ??? ????? ???? ??????? ????
      5. ???????? ?????????? ?? ??? ????, ????? ???? ????? ????? ???? ??, ?? ???? ??? ?????? ?? ????? ???????? ?? ??????? ?? ?? ?? ??????? 4.0.1920.00 ???

?????? ?????? ?????? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??? ??????? ???????

?? ?????? ?? ??? ????? ????????
  • ?? ??? ???????? ?? ?????? ?????? ?????? ??????? 2012 ????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ???, ?? ???? ?? ?? ????? ?? ????? ??? ??, ???????? ??? ???? ????? ??? ????????? ?????? ?? ??????? ???????? ???? ??? ?????
  • ???? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ?? ??????? ???? ?? ??? ????? ??????? ?????? ????????? ???? ???? ??? ???? ?????? ?????? ?????? ?????? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 2 ?? ??????? ???? ?? ??? ????? ??????? ?????? ???????? ??? ?? 7.0.8560.0 ???
  • ???? ?????? ??? ????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?? Windows Internet Explorer ??? ????? ?????? ????? ??????? ???? ???:
    ' / OperationsManager' ????????? ??? ????? ???????
    ?? ?????? ?? ?? ???? ?? ??? Windows Internet Explorer ?? ??? ???? ?? ???? ??? ???????? ?????
  • ???? ?????? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ???? ?? ???, ??? ????? ??????? ????????? ??? ??? System.Management.Automation.ActionPreferenceStop ????? ??????? ???? ??, ?? ????????? ???? ?? ???? ??? ?? ?????? ?? ?? ???? ?? ???, ????????? ???? InstallDirectory "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\System ?????? ??????" ????????? ??????? ?? ??? ??? C:\Program Files\System ?????? 2012\Operations Manager\PowerShell.
??????? ?? ?????
  • ????? ?????? ??? Microsoft ?????? ?? ?????? ????? ?????? ?????? ??:
    • ???? (????????)
    • english
    • ???????
    • ?????
    • ??????
    • ??????
    • ????????? (????????)
    • ????
    • ???????
    ??? ??? ??? ???? ???????? ?? ?? ?? ????? ?? ??? ?????? ????????? ???? ????
  • ???? ?????? ????? ?? ???? ?????????? ?? ??? ??? ????? ??????
  • ????? ?????? ???? ???? ?? ??? ???????? ??? ?? ???????? ???????? ???? ???? ????? ???, ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???? ???? ?? ???? ????? ?? ??? ?????
  • Microsoft Silverlight ?? ?? ?? ???????? ?? ??????? ???? ?? ???, Silverlight ??? ???????? ??? ?? ???? ????, ?? ???? ??? Silverlight ???????? ????.
  • ?? ?????? ?????? 2012 ????? ??????? ???? ?? ????? ??? ?????? ????? ?????? ??????? ? ????? ??????, ????????? ???? ?????? ???? ???? ?? ?? ??????
  • ?????????? ???? ???????? ?? ????? ???? ??? ??, ?? .msp ?????? ??????? ?? ????? ????? ????????? ?? ??????
  • ???? ??? ?? ??????? ??? ????? ???? ???? ?? ??? ?????? ??????? ?? ???? ????? ?? ??? ??????? ?????????? ?? ?????? ?????????? ?????? ???? ?????? ???
  • ??? ????? ???????? ????? ???? ?? ???, ????? ?????? ??%windir%\Microsoft.NET\Framework64\v2.0.50727\CONFIG\web.config ????? ??? ??????:
<machineKey validationkey="AutoGenerate,IsolateApps" decryptionkey="AutoGenerate,IsolateApps" validation="3DES" decryption="3DES"></machineKey>
??? ???? ?? ??????? ?????? <system.web>, ????? Microsoft ???????? (KB) ???? ??? ????? ???? ??? ?? ??? ???:</system.web>
911722 ???? ?????? ASP.NET 1.1 ?? ASP.NET 2.0 ??? ?????? ???? ?? ???, ?? ?? ????? ViewState ???? ASP.NET ??? ?????? ?? ????? ??????? ???? ???, ?? ???? ?? ?????? ????? ??????? ?? ???? ???

??????? ??????? ????
?? ??????? ???? ??? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?????????? ???? ??? ??????? ?????

??? ???? ?????? ????? ?????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?? ??????? ???? ?? ????, ?????? ?? ?????? ????? ????? ??????? ?????
  1. ????? ????? ????????? ?? ?????? ????? ?????? ??????? ????:
    1. ??????? ????? ?? ?????
    2. ????? ?????
    3. ?????????? ?????
    4. ??? ????? ????? ??? ??????????
    5. ?????? ????? ??? ??????????
  2. ???????? ??? ?? ??????? ??? ???? ?????
  3. ???????? ??? ?? ??????? ??????? ??? ????? ?????? ???? ???? ?? ?????? ????? ??? ?????? ????? ?? ??????? ??? ?????

??? ??? ?????? ?? ?? MG/Tiering ?????? ????? ??, ?? ???? ?????? ?? ?? ?????? ?? ???? ???? ?? ????? ?????

??????? ???????
?????? ????? ?????? ?? ??????? ???? ?? ??? ?? ?????? ????? ?????? ??? ????? ??????? ?? ??????? ?? ???, ????? ????? ?? ???? ????:
  1. ?? ?????? ?? ??????? ???? ??????? ???????? ???????? ?? ??? Microsoft ?????? ?????? ????? ??? ????? ??? ???? ???? ?? ?? ????? ??? ????? ?? ??????? ?????? Microsoft ?????? ?????? ????? ???
  2. ???????? ???????? ?? ???? MSP ??????? ???? ???? ????

    ???
    • ?????? ????? ?????? ??? ????? MSP ??????? ????? ???? ???? ??????? ???????? ?? ??????? ??? MSP ??????? ???? ???? ???? ??? ????? ?? ????? ??? ??????? ????? ?? ??????? ???, ?? ?????? ?? ???, ??? MSP ????? ??????? ????? ?? ???? ???? ???? ?? MSP ????? ????? ?? ????? ???? ?? ???????? ??????? ?????? ?? ??? ???? ???? ????
    • Microsoft ?????? GUID ???? ???????? MSPs ????. cab ??????? ?? ??? ???? ?? ???? ???? . Cab GUIDs ?? ?? ????? ????????? ?? ??? ?? ????????? ???????? ?????????? ??? ?????? ???? ?? ??? ???????? ?????? ?? ?????
    • KB2750631-AMD64-Agent.msp
    • KB2750631-AMD64-Console.msp
    • KB2750631-AMD64-Gateway.msp
    • KB2750631-AMD64-Reporting.msp
    • KB2750631-AMD64-Server.msp
    • KB2750631-AMD64-WebConsole.msp
    • KB2750631-i386-Agent.msp
    • KB2750631-i386-Console.msp
    • KB2750631-ia64-Agent.msp
  3. ????? ??????? ??? ???? ????:
    • Microsoft.SystemCenter.DataWarehouse.Library.mpb
    • Microsoft.SystemCenter.Visualization.Library.mpb
    • Microsoft.SystemCenter.WebApplicationSolutions.Library.mpb
???? ????? ?? ?? ??????? ??? ???? ???? ?? ???? ??? ??????? ?? ???, ????? Microsoft TechNet ??? ???? ?? ????:
?????? ??????? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ????
??? ??????? ??? ????? ?? ??? ????? ??? ?????? ??? ????? ???:
% SystemDrive %\Program Files\System 2012\Operations Manager\Server\Management ?????? ??? ?? ??? ?????? ?????
?? ?? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ?? ??? cabbed MSP ??????? ??????? ??? ?? ???, ?? ???? ?? ??? ????? ???? ?????? ?????? GUIDs. cab ????? ?? ??? ??? ????? ???? ??? ?? ???????? ???? ??? ?? cabbed MSP ???? ?? ??? ???? ???? ?? ?? ?????? ????????? ???? ?? ??? ?????? ??? ???????? ?? ???? ????
?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
?????????????????????Appended GUID
?????AMD 64english755b85ba494fa5c83ca31cf40d38be5d6d0551ef
????71c65fc2ded6769edbf610958780b5a8ac374f8c
?????bc4a7344fd9646fcf812a39c5856a17d48a17a8e
???????3d61c9e090622b2b59ee8bf7b13b922e815bdf15
??????494a77ddaa09206f8f61ecdfb2edfcd1e82a497c
??????1af57997fba722cdd3dfe4b2ddb4b8d8d829dd6f
????????? (BR)f6e74f2ce14508ccb2187f4e401cc59dd35e6472
???????a250c97c67e183cc64cbb00f248ca8299359d4f6
????69bb307dbd450cfd8b732c2ac3845c9870bdc6d0
?????x 86english74b1593272d3c45ca7a98b2a3e0d8dc2c3f795d6
????0ca296adb5dbba2abd1ba876a044a83a41515218
?????e92329147e752fffc7507af1aa781b0331960014
???????3309108f044e9167ba30af934e537517fc6bbcfe
??????71005c719c4a10a5bc6d8ac7da300a5851d95b0b
??????e6ff88488ec21fcf047927381df57d5ecedaf972
????????? (BR)c4c79b505f62f9d11ff6f6d493eb9446907ce166
???????ed7e3adb1905b631de20b08064a83574f2be3ec6
????1ec8e2c609b582afd41a72026edf4acee6eaf7cc
??????????AMD 64english8043cc39d79514d1e633b645063100c136cf1f92
????6f602ee6d372371a55130e7fc9f776c9778291a3
?????d4bdb703b2141e534b19d2f0527dc94e79fc1551
???????2bf78b9b407a760eefe606304b8fae363985bd0f
??????55ebde7f29443506f4cb707ee4bccdeacc3eb8f9
??????1c05f1c746f6f31f63f8c4eb6e96a5f2ccf6d5a9
????????? (BR)ebb0938d500b796ccf2b1b7c11a1c9e8c53d40e3
???????abbb2c9ac725826fd8f0c8fa641959abd375affc
????7d5c0399abd43a9410720a720fc3147828765708
??? ?????AMD 64english2ef77d6ea1080b83c10351001dc13bf7e6977b7a
????a6e84a3dea13e173bceedcc4de44db540fe3a27b
?????48a02c6676468a18ccdda688458e71583d387bd1
???????631dbf384853f6bfc8588b7654d7578344f793b6
??????5308b4a3fc905d5cf151ff1549bd122c954ed761
??????f90f3d62a590d4d5f6705f39f633910b667c6dcf
????????? (BR)f0c09ab928fcf18a61709344a96debba554e3a46
???????c429892ad5e38436aea6671efa42d9da1713e058
????15c3cca938121992cb3c459775aac4767d7f7b0f

??????? ???? ???? ???????
???? ?????? ?? ??????? ???? ???? ?? ???, ????? ???? ?????:
msiexec / ??????? ???? ????PatchCodeGuid> / ?????RTMProductCodeGuid>

??? ?? ????, RTMProductCodeGuid"??? ?? ?? ????? GUIDs ?? ??? ?? ??????????? ??:
?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
?????7348450D-5558-4CA6-8E71-044720D304F2
????? (amd64)95241780-B772-4A42-A1F0-8FA951FAF619
????? (x86)4FC5546F-AD4A-4C76-9B48-DF11F946EDD0
??????????A1A61449-81E0-4C25-82DD-92B0A3CB4E77
WebConsole (amd64)20F530CC-FD73-43FE-ABD3-138D140A77A9
????? (amd64)5155DCF6-A1B5-4882-A670-60BF9FCFD688
????? (x86)D14AAC0-B9A1-4CEF-B507-23755C1EBE3A
????? (IA-64)16499EB-B3D8-4473-9EF4-AB72FDDECD4B
?????7032CF7-3861-4150-8EDD-4DE2540C6E7B
??? ??, ?? ????? GUIDs ?? ??? ??????????? ?? "PatchCodeGuid" ??:

?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
PatchCode???CPU???????
{0E462957-11E5-4DDF-BFD3-6CFC078BE889}?????x 64??
{02FD60C5-8F86-40FD-9087-6A4F6C00E050}?????x 86??
{8E01A9BA-32FC-4190-B3C5-4B65E3D3B36E}ACSx 64??
{8A4C38E5-0E66-419C-B2BC-6B760ECF6B66}?????x 64??
{8BAD850D-B599-4648-A308-8247E6F949B3}?????x 86??
{DDFA7B4D-699A-4E02-8B80-9419C0658061}?????ia64??
{EAF939C4-D44E-4090-9110-0A26DB65B3E9}?????x 64??
{FE31A940-1113-440F-9AD2-9FF46ED8A79E}??????????x 64??
{23862D3C-1125-4817-BBBB-33F89A9A069C}?????x 64??
{AE457DBF-4EDE-4445-A0F2-D72C7643E712}WebConsolex 64??
{C5E5FA5F-0045-4D7E-AB08-C332A8317627}?????x 64CN
{8FEB07A8-B29D-4733-8D54-7F803452F5A6}?????x 86CN
{221C7B8A-B972-4833-AA3B-22D843E3C277}??????????x 64CN
{1D642E2A-7420-45B2-8235-4A36BB74623D}WebConsolex 64CN
{4344E34C-B4EE-4E06-98AE-3DF1CCBFDF4A}?????x 64FR
{CDC54FC8-6FD1-416D-B000-424F39FD47EE}?????x 86FR
{FDB5ECB1-B2DA-4495-8959-6AC8517CB313}??????????x 64FR
{71C6B8F8-5FAA-47F0-B8E6-022C61E1C37B}WebConsolex 64FR
{2E73562F-C8D9-4053-8127-D48FEAD0FFF1}?????x 64DE
{F1BEE7C9-227B-4747-8A79-C936379ABA7A}?????x 86DE
{72F92464-B05C-45E3-AA75-9ECC7BB7A698}??????????x 64DE
{EC7DC969-7E6E-4B26-A237-3E5F91CDD730}WebConsolex 64DE
{98A1E699-D7BF-46CE-BB76-A694E46581D8}?????x 64??
{7377D59B-29C7-4486-BC91-D000BD785966}?????x 86??
{D607B267-96D1-4101-A2CE-36AD419A6479}??????????x 64??
{579B0362-C110-483A-8039-88E487899A9A}WebConsolex 64??
{8EC5C3D5-6CBF-47E6-A47F-91586847DD35}?????x 64ES
{4E85E639-9A92-4871-9FC7-0954AB552322}?????x 86ES
{E4EC6538-E7AC-4963-98B3-F2B0749F90D9}??????????x 64ES
{CFF82771-060E-4BE1-8657-8BA1CBC2A267}WebConsolex 64ES
{5A7641B0-56AD-4C8E-B241-030449AD7357}?????x 64JA
{38CBB065-A07F-48B8-A7F7-104A44557B41}?????x 86JA
{0F8AB118-C737-4B06-B5C2-990E906D85D5}??????????x 64JA
{EBC48E32-CC1E-4488-9F6D-09C59FDD7551}WebConsolex 64JA
{6A0F1B3C-E4E4-4BC9-8634-5D7DB05A86D3}?????x 64?????
{4565C8C7-2C85-4D65-A879-7487BAE14215}?????x 86?????
{211E720E-6DEC-418E-918D-EC0310D929CF}??????????x 64?????
{3ABE5536-2608-483B-A0CD-EBDCE20580F8}WebConsolex 64?????
{C82F394E-84A7-4201-B16A-A091F3C7BC38}?????x 64RU
{C95148C9-6A0F-4C7A-864F-78B7F1B3FC2D}?????x 86RU
{A7F94F62-C43C-407D-96E7-2C8C02FCF0A1}??????????x 64RU
{82E1C7A4-F603-46C0-8DC5-5D59E835690C}WebConsolex 64RU

?????? ????? 3 ?? ??? ??????? ??????? ?? ??? ?????? ?????? ???? ??????? 2012

?????? ?????? ???? ??????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??????? ???? ?? ???, ????? ????? ?? ???? ????:
  1. ?????? ?????? ???? ??????? 2012 ?? ??????? ??? ??????????? ?? ??? ????? ?????? ?? ???, ?????? ?????? ???? ??????? 2012 ?????, ?????-???? ?????? ??????, ?? ?????? ????? ??? ?????
  2. ?????? ????? ?????? ?? ??????? ????, ?? ?? ?? ?????? ??????? ??? ???????

    ???
    ?? ?????? ????? ?????? ?????? ?????? ???? ??????? 2012 ?? ??? ????? x 86 ?? x 64 ?? ??????? ?????? ????? 3 ??? ?? ??? ??? ??? ?????? ?? ??? ??????? ??????? ??????? ?????
  3. ?????? ??????? ??????
  4. SCSM2012_CU_KB2750615_AMD64_7.5.1561.116.exe ????? ?? SCSM2012_CU_KB2750615_i386_7.5.1561.116.exe ????? ????-????? ????, ?? ???? ??? ????? ?????????????? ?? ??? ??? ?????.
  5. ?? ?? ??? ????, ?? ???? ??? ??????? ???????? ??? ??? ????? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ????, ?? Microsoft ?????????? ??????? ?????? ?? ??????? ???
  6. ??????? ????? ?? ???, Console.mpb ??????? ????? ?? ??????? ??????? ?? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ???????? ?????

?? ?? ?????? ?????? 2012 ?? ??? ?????? ????? 3 ?? ??????? ???? ?? ??? ?????? ??? ???? ??? ?? ???????

?????? ?????? ???? ??????? ??????? 2012 (KB2751230) ?? ??? ?????? ????? 3

?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
??????? ?? ??? ??? ???????? ?? ???????????
Utils.dll11,36,9044.0.1920.0
AMTE.dll2,89,0324.0.1920.0
CPWrapper.dll7,82,0884.0.1920.0
DPMRA.exe61,97,0004.0.1920.0
DPMac.exe20,04,2324.0.1920.0
inspect.dll1,66,1524.0.1920.0
SQLWriterHelperPlugin.dll10,76,4884.0.1920.0
DsmFs.dll9,47,4644.0.1920.0
ManagedContainer.dll16,07,9444.0.1920.0
MonitoringPage.dll7,68,2644.0.1920.0
ObjectModel.dll11,28,7124.0.1920.0
ObjectModelCmdlet.dll3,66,8564.0.1920.0
ConfigurationPage.dll8,78,8564.0.1920.0
WSSCmdlets.dll1,49,7684.0.1920.0
WSS4Cmdlets.dll1,29,2884.0.1920.0
Microsoft.EnterpriseStorage.Dls.MediaManager.dll9,23,9124.0.1920.0
EngineUICommon.dll5,51,1764.0.1920.0
msdpmdll.dll5,32,2324.0.1920.0
Microsoft.EnterpriseStorage.Dls.PrmCatalog.dll6,82,2484.0.1920.0
DataProtectionManager.psd19,2844.0.1920.0
DataProtectionManager.psm114,9714.0.1920.0
ObjectModelCmdlet.dll-Help.xml10,65,4644.0.1920.0

?????? ?????? ?????? ??????? 2012 (KB2750631) ?? ??? ?????? ????? 3

?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
??????? ?? ??? ??? ???????? ?? ???????????
Microsoft.EnterpriseManagement.Modules.SingleUrlTemplate.dll88,7207.0.8560.1036
Microsoft.EnterpriseManagement.Presentation.Controls.dll 1,639,0567.0.8560.1036
MonitoringPortal.xap4,193,309???? ????
DashboardViewer.xap4,124,076???? ????
MonitoringHost.exe.config3,940 7.0.8560.1036

?????? ?????? ???? ??????? 2012 (KB2750615) ?? ??? ?????? ????? 3

?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ????
??????? ?? ??? ??? ???????? ?? ???????????
Microsoft.EnterpriseManagement.InboundEmail.Workflow.dll64,1207.0.1561.112
Microsoft.EnterpriseManagement.ServiceManager.OpsMgrConnector.dll182,9047.0.1561.112
Microsoft.EnterpriseManagement.Notifications.Workflows.dll84,6007.0.1561.112
BaseSilverlightModule.zip27,707???? ????
ServiceCatalogSilverlightModule.xap659,302???? ????
WPFToolkit.dll7.0.1561.112
Microsoft.EnterpriseManagement.ServiceManager.UI.Console.exe7.0.1561.112
Microsoft.EnterpriseManagement.Forms.CustomizationLibrary.dll7.0.1561.112

???

???? ID: 2756127 - ????? ???????: 16 ????? 2013 - ??????: 8.0
???? ???? ???? ??:
  • Microsoft System Center 2012
??????: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2756127 KbMthi
???? ?????? ????????
??????????: ?? ???? ?? ???? ??????? ?? ????? ?? Microsoft ????-?????? ?????????? ?????? ?????? ???? ??? ??. Microsoft ???? ??? ????-???????? ?? ????-???????? ????? ?????? ?? ???? ???????? ???? ?? ???? ????? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???? ???? ???? ??? ????? ??. ???????, ????-???????? ???? ????? ???? ???? ???? ???. ?????, ????????, ?????-???? ?? ??????? ?? ???????? ?? ???? ???, ???? ?? ??? ?????? ???? ???? ??? ????? ??? ?? ???? ??. Microsoft ??????? ??? ???? ?? ?????? ?? ??????????, ????????? ?? ??? ?????? ?? ???? ????? ?? ???? ???????? ?? ??? ???? ????? ?? ??? ????????? ???? ??. Microsoft ????-?????? ?????????? ?? ????? ?????? ?? ?? ??? ??.
?????????? ?? ??????? ????????? ??????? ??:2756127

??????????? ???

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com