Oprava: Chybová zpráva 6107 occurs s Transact-SQL DEZAKTIVAČNÍ příkaz po sdružená připojení obnovit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 275661 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
CHYBA Č: 58170 (SQLBUG_70)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud SQL Server provádí volání vzdáleného uložené procedury (RPC) nebo propojeného serveru dotaz na jiném serveru SQL server po dokončení dotazu, požadavek odeslán na vzdálený server připojení resetovat před připojení je umístit zpět do fondu připojení časové období. ODBC nebo aplikace OLE DB, který používá ovladač nebo zprostředkovatele dodáno s Microsoft SQL Server 2000 může také obnovit připojení při použití připojení nebo sdružování relací.

Po připojení resetováno, způsobí pokus o ukončení procesu systému ID (SPID) pomocí příkazu Transact-SQL DEZAKTIVAČNÍ nastat následující chybová zpráva:
Server: Zpráva 6107, vyrovnávat 14 1 stav linky 1 pouze uživatelské procesy lze ukončit.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v SQL Server 7.0. Má tento problém opraven v USA Service Pack 3 v Microsoft SQL Server 7.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
274799INF: Jak získat aktualizaci Service Pack 3 pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0
Další informace získáte od svého poskytovatele technické podpory.

Další informace

Po připojení resetováno, číslo SPID označuje, že je ve stavu "dormant" v systémové tabulce sysprocesses. Pokud připojení nepoužívejte časové období zavře pozadí procesu připojení. Například SPID měli není stisknuté uzamčení nebo prostředky, které by ovlivnit ostatní uživatele.

Pokud sdružené připojení je znovu použít a spustí příkaz, který spojuje nahoru prostředky nebo, které způsobí, že potřebám ukončen (pomocí příkazu DEZAKTIVAČNÍ) blokování, které jsou však nelze ukončit SPID pomocí příkazu DEZAKTIVAČNÍ.

Vlastnosti

ID článku: 275661 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB275661 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:275661

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com