Klasyfikacje są zastępowane w bibliotece dokumentów, po uruchomieniu zadania rozmieszczania zawartości w programie SharePoint Server 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2756732 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Należy włączyć ustawienia klasyfikacji i wybierz doświadczenie ocena "Lubi" dla biblioteki dokumentów w witrynie publikowania źródłowego programu Microsoft SharePoint Server 2013.
  • Przekaż dokument do biblioteki dokumentów i oceń dokument w witrynie sieci Web publishing źródła.
  • Uruchomieniu zadania rozmieszczania zawartości z witryny sieci Web źródła na stronę docelową.
  • Inni użytkownicy oceń dokumentów w bibliotekach dokumentów w witrynie sieci Web publishing źródła i docelowej witryny sieci Web publishing. Działania te należy ocena w witrynie sieci Web publishing źródła i witrynie publikowania w sieci docelowej niespójne.
  • Zaczynasz innego zadania rozmieszczania zawartości z witryny sieci Web źródła na stronę docelową.
  • Zaewidencjonuj rating Liczba ocen kolumny biblioteki dokumentów w witrynie docelowej.
W tym scenariuszu ocena zostanie zastąpiony rating witryny sieci Web źródła.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ oceny wartości nie są przechowywane w bazie społecznej w 2013 serwera programu SharePoint. Zamiast tego są one przechowywane razem z elementów listy w bazie danych zawartości. Zadanie rozmieszczania zawartości kopiuje wszystkie właściwości elementu źródłowego, który zawiera oceny wartości. Dlatego klasyfikacja jest zastępowane po zadania rozmieszczania zawartości.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2756732 - Ostatnia weryfikacja: 16 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2756732 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2756732

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com