Nie można uruchomić wielojęzycznej wersji opartych na architekturze x 86 Windows 8 z 4.0 środowiska Preinstalacyjnego systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2756891 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Zakłada się, spróbuj uruchomić wielojęzycznej wersji opartych na architekturze x 86 Windows 8 na komputerze z Microsoft Windows preinstalacji Environment (PE) 4.0. Gdy jeden z następujących warunków jest spełniony, nie można uruchomić komputera:
 • Plik formatu obrazów systemu Windows (WIM) środowiska Windows PE zawiera więcej niż dwóch wersjach językowych.
 • Rozmiar pliku WIM środowiska Preinstalacyjnego systemu Windows jest większy niż 300 megabajtów (MB).

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ Menedżer rozruchu systemu Windows nie zwalnia buforu sterty przydzielone przed załadowaniem Winload.exe.

W wersji opartych na architekturze x 86 Windows 8 blok kodu we/wy Menedżera rozruchu systemu Windows musi co najwyżej dwa dodatkowe blokady należy czytać do bufora, która jest przydzielona przez obiekt wywołujący. Nowe bufor jest sterty przydzielonych do wykonania do odczytu. Winload.exe mapuje wszystkich przydziałów Windows Boot Manager jeden po drugim, przed zakończeniem inicjowania Menedżera pamięci.

Aby zamapować wszystkie alokacje, statycznej tablicy jest używany do 500 deskryptorów pamięci. Ponadto Winload.exe podejmuje próbę mapowania pliku WIM i wyrównanego regionów buforu WIM, które są większe niż 300 MB. W takiej sytuacji Winload.exe zabraknie deskryptory i nie będzie można przywrócić do Menedżera rozruchu systemu Windows. W związku z tym występuje problem, który jest opisany w sekcji "Symptomy".

Uwaga Problem nie występuje pod jedną z następujących sytuacji:
 • Plik WIM jest odczytywany w fragmentów 1 MB. Większa szybkość uruchamiania w systemie Windows 8 w porównaniu do wydajności uruchamiania we wcześniejszych wersjach systemu Windows. W szczególności plik WIM może być odczytywany w jeden duży odczytu z dysku zamiast fragmentów 1 MB
 • Start Windows 8 lub RT. systemu Windows w wersji dla procesora opartych na procesorach x 64 Problem występuje, ponieważ Menedżer rozruchu systemu Windows tworzy mapę dla Winload.exe i nie ma ograniczenia statyczne deskryptora w tym czasie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy utworzyć niestandardowy plik WIM, aby zwiększyć rozmiar pliku WIM. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij poniższe łącze, aby pobrać pakiet aktualizacji:
  Dla wszystkich obsługiwanych wersji przeznaczonych dla komputerów z procesorami x 86 Windows 8
 2. Utwórz folder o nazwie MSUFolder na dysku C, a następnie utworzyć inny folder o nazwie cabfile w folderze MSUFolder.
 3. Kliknij dwukrotnie pakiet aktualizacji, aby otworzyćProgramu Microsoft Self-Extractor okno dialogowe, kliknij przycisk W dalszym ciągu, a następnie rozpakować pliki do folderu MSUFolder.
 4. W wierszu polecenia Uruchom następujące polecenia, aby rozwinąć pliki. Naciśnij klawisz Enter na końcu każdego polecenia:
  CD C:\MSUFolder
  expand - F: * Windows8-RT -C:\MSUFolder KB2755855-x86.msu
  expand - F: * C:\MSUFolder\cabfile Windows8-RT-KB2755855-x86.cab
  Uwaga Poprawka opisana w tym artykule znajduje się w x86_microsoft-windows-b...Plik RE-bootmanager-pcat_31bf3856ad364e35_6.2.9200.16414_none_c0206fbe845e815b.manifest.
 5. Utworzyć nowy obraz środowiska Preinstalacyjnego systemu Windows, która zawiera tę aktualizację. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak utworzyć niestandardowy obraz środowiska Preinstalacyjnego systemu Windows, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  Ogólne informacje na temat tworzenia niestandardowego obrazu środowiska Preinstalacyjnego systemu Windows
Uwaga Tej procedury przyjęto, że plik Windows8-RT-KB2755855-x86.msu i pliku Windows8-RT-KB2755855-x86.cab znajdują się w folderze MSUFolder. Jeśli pliki znajdują się w innej lokalizacji, zastąpić ścieżkę plików "C:\MSUFolder". Jeśli zmieniono nazwę folderu cabfile, w związku z tym zastąpić "C:\MSUFolder\cabfile".

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę aktualizację, musisz używać systemu Windows 8 w wersji dla procesorów x 86.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2756891 - Ostatnia weryfikacja: 18 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
Słowa kluczowe: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbmt KB2756891 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2756891

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com