Nemôžete spustiť viacjazyčné x 86-založené verziu Windows 8 z Windows PE 4.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2756891 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladať, že pokúsite spustiť viacjazyčné x 86-založené verziu Windows 8 na počítači z Microsoft Windows Preinstall prostredia (PE) 4.0. Keď je splnená jedna z nasledujúcich podmienok, nemôžete spustiť počítač:
 • Súbor Windows Imaging Format (WIM) z Windows PE obsahuje viac ako dvoch jazykových verziách.
 • Veľkosť Windows PE WIM súboru je väčšia ako 300 megabajtov (MB).

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože systém Windows Boot Manager nezbavuje haldy pridelené medzipamäte pred naložením Winload.exe.

V x 86-založené verziu Windows 8, blok vstupno-výstupný kód programu Windows Boot Manager potrebuje nanajvýš dva ďalšie bloky na čítanie do medzipamäte, ktorá je jej pridelená volajúci. Nový nárazník je vyhradená halda dokončiť čítanie. Winload.exe mapy všetkých prideľovaním Windows Boot Manager jeden po druhom, pred dokončením inicializácia Správca pamäte.

Mapovať všetky finančné prostriedky, statické pole sa používa pre 500 pamäte popisovače. Navyše Winload.exe pokúsi sa lokalizovať WIM súbor a zladené WIM medzipamäte regiónov, ktoré sú väčšie ako 300 MB. V tejto situácii, Winload.exe vyčerpá deskriptory a nemôžete sa vrátiť k Windows Boot Manager. Preto sa vyskytuje problém popísaný v časti "Príznaky".

Poznámka: Problém sa nevyskytuje pod jeden z nasledujúcich situácií:
 • WIM súbor je čítať v 1 MB kúsky. Je zlepšiť výkon pri spustení v systéme Windows 8 od spustenia výkonu v predchádzajúcich verziách systému Windows. Presnejšie povedané, WIM súboru možno čítať z disku v jednom veľkom čítať namiesto v kúskoch 1 MB
 • Začnete x 64-založené verzia Windows 8 alebo Windows RT. Problém sa nevyskytuje, pretože Windows Boot Manager vytvára mapy pre Winload.exe a nemá žiadne statické popisovač limit v tej dobe.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, postaviť vlastný súbor WIM zvýšiť veľkosť WIM. Ak to chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na nasledovné prepojenie na prevzatie aktualizačný balík:
  Pre všetky podporované x 86-bitových verziách systému Windows 8
 2. Vytvorte priečinok s názvom MSUFolder na jednotke C, a potom môžete vytvoriť ďalší priečinok s názvom cabfile v priečinku MSUFolder.
 3. Dvakrát kliknite na aktualizácia balík otvoriťMicrosoft Self-Extractor dialógové okno, kliknite na tlačidlo Pokračovať, a potom rozbaľte archív do priečinka MSUFolder.
 4. V príkazovom riadku, spustiť nasledovné príkazy na rozšírenie súbory. Kláves Enter na konci každého príkazu:
  CD C:\MSUFolder
  Expand - F: * Windows8-RT -KB2755855-x86.msu C:\MSUFolder
  príkaz Expand - F: * Windows8-RT-KB2755855-x86.cab C:\MSUFolder\cabfile
  Poznámka: Fix, ktorý je popísaný v tomto článku sú obsiahnuté v x86_microsoft-windows-b...Re-bootmanager-pcat_31bf3856ad364e35_6.2.9200.16414_none_c0206fbe845e815b.manifest súboru.
 5. Vytvoriť nový obraz Windows PE, ktoré obsahuje Táto aktualizácia. Ďalšie informácie o vytváraní vlastného obrazu systému Windows PE, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Všeobecné informácie o tom, ako vytvoriť vlastné Windows PE obrazu
Poznámka: Tieto kroky predpokladať, že Windows8-RT-KB2755855-x86.msu súbor a súbor Windows8-RT-KB2755855-x86.cab sa nachádzajú v priečinku MSUFolder. Ak sú súbory na inom mieste, nahradiť "C:\MSUFolder" s cestou súborov. Ak ste premenovali na cabfile priečinok, nahradiť zodpovedajúcim spôsobom "C:\MSUFolder\cabfile".

Predpoklady

Ak chcete použiť túto aktualizáciu, musí byť spustená x 86-založené verziu Windows 8.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2756891 - Posledná kontrola: 18. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
Kľúčové slová: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbmt KB2756891 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2756891

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com