Kumulatívna aktualizácia 4 pre Windows Storage Server 2008 R2 Essentials je k dispozícii

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2757013 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok obsahuje zoznam otázok, ktoré sú stanovené v Update Rollup 4 pre Windows Storage Server 2008 R2 Essentials.

DôležitéTáto Kumulatívna aktualizácia obsahuje opravy, server-side. Po aplikovaní tejto súhrnnej aktualizácii, klientské balík je nainštalovaný na všetky klientske počítače automaticky. Ďalšie informácie o balíku klientských nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2757014 Klientské balík pre Update Rollup 4 pre Windows malé Business Server 2011 Essentials pre Windows Home Server 2011 a pre Windows Storage Server 2008 R2 Essentials je k dispozícii

Hlavné problémy, ktoré sa riešia túto aktualizáciu

Problém 1

Pri pokuse o prihlásenie na Launchpad v počítači so systémom Mac OS X 10,8 Mountain Lion, dostanete chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
Nepodarilo sa načítať konfiguračný súbor servera.

Problém 2

Inštalácia klienta konektor je blokovaný, keď zapnete Gatekeeper a povoliť inštaláciu z AppStore alebo dôveryhodných vývojárov na počítači so systémom Mac OS X 10,8 Mountain Lion.

Problém 3

Keď Apple Bonjour služba je spustená na serveri Windows Storage Server 2008 R2 Essentials-založené, klientske počítače nemôže pripojiť k serveru pomocou klienta konektor.

Problém 4

Keď v konfiguračnom súbore počítača v Windows Storage Server 2008 R2 Essentials je prázdny identifikátor zabezpečenia (SID), klienta zálohovanie databázy korumpuje a zálohovanie službu klient nedokáže.

Problém 5

Po spustení vzdialenej Web Access Sprievodcu nastavením Konfigurácia domény služby Windows Live, vyskytne sa chyba. Okrem toho vám môžu tiež byť blokované, pri pokuse o vzdialene prezerať stránky Remote Web Access (RWA). Tento problém sa vyskytuje, pretože Windows Live ID Sign-In Assistant komponent je nečakane odinštalovať.

Problém 6

Predpokladajme, že ste nastaviť vzdialene spravované server z klientskeho po?íta?a. Môžete nastaviť časovú zónu na tichomorský normálny čas (USA a & Kanada) v dialógovom okne Nastavenie časového pásma. V tejto situácii, časové pásmo je nesprávne nastavená na Baja California na serveri po dokončení servera nasadenia.

Problém 7

Keď modulu XML konvertovať kľučky neplatné súbory vo Windows Storage Server 2008 R2 Essentials, dostanete chybové hlásenia štátu niektoré služby nie je možné spustiť.

Problém 8

Táto aktualizácia opravuje Server záložnej služby výnimkou problém, ktorý nastane, keď záloha na služby sa pokúsi načítať História zálohovania z denníkov udalostí. Ďalšie informácie o probléme výnimkou služba Server Backup, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Ako opraviť Server Backup Služba výnimkou "niektoré služby nie sú spustené" pre SBS 2011 Essentials, WHS 2011 a WSS 2008 R2 Essentials

Známy problém

Problém 1

Túto aktualizáciu nemožno nainštalovať pomocou Mac klienta konektor, ktorý má Update Rollup 4 pre Windows Storage Server 2008 R2 Essentials nainštalovaný. Tento problém sa vyskytuje z dôvodu zmeny požiadavka pre Mac externé binárky. Obísť tento problém, preinštalujte klienta konektora Mac pred inštaláciou Update Rollup 4.

Poznámka: Tento problém sa vyskytuje len na serveri, ktorý má Update Rollup 3 pre Windows Storage Server 2008 R2 Essentials nainštalovaný.

Ďalšie informácie

Informácie o aktualizácii

Ako získať túto aktualizáciu

Táto aktualizácia je k dispozícii na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft Update:
http://update.microsoft.com

Predpoklady

Chcete nainštalovať túto aktualizáciu, musí byť spustený Windows Storage Server 2008 R2 Essentials.

Informácie databázy Registry

Ak chcete použiť aktualizáciu v tomto balíku, nemáte robiť žiadne zmeny v databáze Registry.

Požiadavka na reštart

Možno budete musieť reštartovať počítač po použití tejto aktualizácie.

Informácie o nahradení aktualizácie

Táto aktualizácia nenahrádza predchádzajúcu vydanú aktualizáciu.

Informácie o odstránení

Na odinštalovanie tejto aktualizácie, použite Programy a súčasti položka v ovládacom paneli. Okrem toho musíte odinštalovať balíku klientských z všetky klientske počítače samostatne.

Odkazy

Ďalšie informácie o softvér aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft
Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2757013 - Posledná kontrola: 11. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Storage Server 2008 R2 Essentials
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbfix kbmt KB2757013 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2757013

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com