Użytkownicy są w stanie modyfikować listy kontaktów w Lync 2010 i Lync 2011 dla komputerów Mac

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2757458 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Podczas próby edytowania kontaktów w Lync 2010 lub Lync 2011 dla komputerów Mac, wyświetlany jest jeden z następujących komunikatów o błędach:
Nie można dodać, przenieść lub usunąć kontakty lub grupy w tej chwili. Spróbuj ponownie później.
Listy kontaktów nie może być edytowany w trybie UCS korzystania z Lync firmy Microsoft dla komputerów Macintosh. Skontaktuj się z administrator systemu.

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, ponieważ listy kontaktów użytkownika zostały poddane migracji do programu Exchange Unified kontakt z magazynu (UCS). Jest to nowa funkcja integracji 2013 Exchange Server i programu Lync Server 2013. Po zakończeniu migracji dostawca listy kontaktów użytkownika zmieni Lync ServerUCS.

Mimo że Lync 2010 i Lync 2011 dla komputerów Mac można zapoznać się z listą kontaktów UCS, nie można zmienić kontaktów lub grup w LUW.W związku z tym użytkownicy, którzy są włączone dla LUW nie można zmienić listy kontaktów z programu Lync 2010 i Lync 2011 dla komputerów Mac.

OBEJŚCIE PROBLEMU

Aby rozwiązać ten problem, użyj Lync 2013, program Outlook Web Access 2013 lub Outlook do zmiany swojej listy kontaktów.

Lub, można wycofywać kontakty użytkownika do programu Lync Server i użytkownicy będą w stanie zmienić ich listy kontaktów.
  • Dla programu Lync Server przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
    Wycofanie migracji użytkowników
  • Do usługi Lync Online przejdź z następującym artykułem bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
    2811654 Lista kontaktów programu Lync jest pusty lub tylko do odczytu po użytkownika skrzynki pocztowej programu Exchange jest odłączony, bez licencji lub przeniesiony

WIĘCEJ INFORMACJI

W systemie Windows Aby potwierdzić, jeśli użytkownik jest włączona dla UCS, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę programu Lync w obszar powiadomień, aby otworzyć ekran Informacje o konfiguracji programu Lync . Wyszukaj wiersz Dostawcy listy kontaktów . UCS lub Lync Server pojawia się.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2757458 - Ostatnia weryfikacja: 29 czerwca 2014 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync for Mac 2011
Słowa kluczowe: 
o365e o365a o365p o365022013 o365m o365 kbmt KB2757458 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2757458

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com