Kullanıcıların kişi listelerine Lync 2010 ve Lync Mac 2011 için değiştirilemedi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2757458 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

İlgili kişilerinizi Lync 2010 veya Mac 2011 için Lync düzenlemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletilerinden birini alırsınız:
Ekleyemez, taşıma veya şu anda kişileri veya grupları kaldırın. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
Kişi listeniz, Mac için Microsoft Lync kullanarak UCS modunda düzenlenemez Lütfen sistem yöneticinize başvurun.

NEDEN

Kişi listesi kullanıcının Exchange birleşik kişi mağaza (UCS için) geçişi nedeniyle bu sorun oluşur. Exchange Server 2013 ve Lync Server 2013 yeni bir tümleştirme özelliği budur. Geçişten sonra kullanıcının kişi listesi sağlayıcısı Lync ServerUCSiçin değiştirir.

Lync 2010 ve Mac 2011 için Lync UCS kişi listesini okuduğunuzda bile, ilgili kişiler veya gruplar halinde UCS değiştiremezler.Bu nedenle, UCS için etkin kullanıcılar kişi listesine Lync 2010 ve Lync Mac 2011 için değiştiremezsiniz.

GEÇİCİ ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için Lync 2013, Outlook Web Access 2013 veya Outlook kişi listenizi değiştirmek için kullanın.

Ya da kullanıcının kişiler Lync Server geri alabilirsiniz ve kullanıcılar bundan sonra kendi kişi listesini değiştirme olanağınız olur.
  • Lync Server için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
    Yükseltilen kullanıcı geri dön
  • Çevrimiçi Lync için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
    2811654 Lync kişi listesi boşsa veya salt okunur sonra kullanıcının Exchange posta kutusu bağlantısı kesilmiş, lisanssız veya taşındı

DAHA FAZLA BİLGİ

Windows üzerinde bir kullanıcı için UCS etkin olup olmadığını doğrulamak için Lync yapılandırma bilgileri ekranını açmak için bildirim alanındaki Lync simgesini sağ tıklatın. İlgili kişi listesi sağlayıcısı satırı arayın. UCS veya Lync Server görüntülenir.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2757458 - Last Review: 27 Haziran 2014 Cuma - Gözden geçirme: 11.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync for Mac 2011
Anahtar Kelimeler: 
o365e o365a o365p o365022013 o365m o365 kbmt KB2757458 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2757458

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com