Номер статті: 2758592 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Під Вільний час відкриття або за допомогою Microsoft Excel, Excel збій, висить, зависає або перестає працювати. Крім того, з'являється одне такі протокол IMAP про помилку:

Excel не відповідає.

Excel перестав працювати.
Проблема викликана програма перестала працювати правильно. Windows закриває програму та повідомити вас, якщо рішення є.причина

Проблеми з Excel аварій або висить викликана кілька речей. Нижче наведено список можливих роздільних здатностей.

Розв'язанн

Використайте нижченаведені способи в порядку, в якому їх подано. Якщо ви спробуйте один з цих методів, і це не допоможе, перейдіть до наступного способу.

Метод 1: Перевірити та автоматична інсталяція останніх оновлень

Можливо, доведеться настроїти Windows Update на автоматичне завантаження та інсталяцію рекомендованих оновлень. Інсталяція будь-яких важливих, рекомендованих і необов'язкових оновлень може часто усувати проблеми застарілі файли замінюються новими, а недоліки виправляються. Щоб інсталювати останні оновлення Office, виберіть посилання специфічні для вашої версії Windows і виконайте інтерактивні елементи, описані в цій статті.


Оновлення операційної системи

Інсталяція оновлень Windows у Windows 7

Інсталяція оновлень Windows у Windows Vista

Інсталяція оновлень Windows у Windows XP

Оновлень Office

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення Office клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
953878Накопичувальне оновлення доступні з команди Microsoft Office, щоб виправити повідомляли про проблеми
Якщо проблему не усунуто після інсталяції останніх оновлень Windows і Office, переходіть до способу 2.

Метод 2: Початок Excel в безпечному режимі

безпечний режим дозволяє безпечно використовувати Excel не відчуваючи певних програм автозавантаження. Відкрити Excel у безпечному режимі, натиснувши та утримуючи клавішу Ctrl під Вільний час запуску програми або скориставшись на "/ безпечно" (тобто, excel.exe /safe) варіант під Вільний час запуску програми за допомогою командний рядок. Під Вільний час запуску Excel в безпечному режимі, він обходить функціональні можливості та настройки як альтернативний розміщення, змінених панелі інструментів, папки xlstart та Excel додати СК (Втім, надбудова COM виключаються.)

Якщо ваш виникненню після запуску Excel в безпечному режимі, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
280504 Способи виправлення неполадок із запуском системи в Excel

Якщо проблему не вирішено, після запуску Excel в безпечному режимі, перейдіть до способу 3.

Спосіб 3: Досліджувати можливі проблеми з надбудови

Багато розробників створити Надбудови Excel. Ці надбудови поділяються на два типи:
  • Excel надбудови (надбудови зберігаються у вигляді файлів .xla, .xlam або .xll). Ці надбудови завантажуються в інтерфейсі користувача Microsoft Excel.
  • COM-надбудови. Ці надбудови зазвичай повинні бути встановлені і включають бібліотек DLL і ключі реєстру.

Вимкнення надбудови, хороший тест, тому що він дають змогу звузити вибір якого надбудова є причиною аварії.

Примітка. безпечний режим Excel не вимкнути COM-надбудови.

Дізнатися більше про надбудови в Excel клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
280504 Способи виправлення неполадок із запуском системи в Excel

Якщо проблему не вирішено, після того, як видалити або відключити надбудови, переходіть до способу 4.

Метод 4: Перевірте, чи оновлено антивірусне Підтримка програмного забезпечення, або конфліктують з Excel

Якщо антивірусне Підтримка програмного забезпечення не в курсі, Excel може функціонувати неправильно.

Як перевірити, чи оновлено антивірусне Підтримка програмного забезпечення

Йти в ногу з нових вірусів, які створюються, антивірусні постачальники програмного забезпечення періодично надати оновлень, які можна завантажити з Інтернету. Завантажити останні оновлення, відвідавши веб-сайті постачальника антивірусного програмного забезпечення. Список виробників антивірусного програмного забезпечення перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Постачальники модулів безпеки для споживачів

Як перевірити, чи антивірусне Підтримка програмного забезпечення є конфліктуючий з Excel

Якщо антивірусне Підтримка програмного забезпечення включає в себе інтеграцію з Microsoft Excel, можуть виникнути проблеми з продуктивністю. У цьому випадку, ви можете відключити всі Excel інтеґрація в антивірусне Підтримка програмного забезпечення, створюючи винятки для файлів Excel.

Важливою
змінивши параметри антивірусного можуть зробити ПК вразливим до вірусних, шахрайських або зловмисних атак. Ми не рекомендуємо вам спробувати змінити параметри антивірусного. Використовуйте цю методику на ваш власний ризик. Можливо, доведеться зверніться до постачальника антивірусного програмного забезпечення для визначення як налаштувати Підтримка програмного забезпечення, щоб виключити будь-які інтеграції з Excel.
Якщо ви оновлення антивірусного програмного забезпечення і за винятком від інтеграції з Excel не вирішує проблему, надалі спосіб 5.


Спосіб 5: Переконайтеся, що Excel не використовується іншим процесом

Часто, Excel в даний Вільний час почали третьою стороною або телефонувати за допомогою автоматизації процесу. Це може призвести до Excel не для виконання, як очікувалося. Якщо у вас є рахунок автоматизації Excel таким чином, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
257757 Міркування для серверної автоматизації офісу

Спробувати відтворити аварії тільки з Excel. Не використовуйте будь-який автоматизації. Якщо вам вдається відтворити проблему тільки за допомогою автоматизації, зв'язатися з компанією, яка підтримує застосування автоматизації.

Якщо проблему не вирішено, після того, як ви вилучили автоматизації, переходіть до способу 6.

Метод 6: Перевірте, чи ваш файл створюється третьою стороною

Іноді Excel файли створюються за сторонніх додатків. При цьому файли можуть створюватися і неправильно, і деякі функції можуть не працювати належним чином під Вільний час відкриття файлів в Microsoft Excel. Якщо це відбувається, перевірити функції в нові файли за межами сторонніх додатків. Якщо особливості працює належним чином, ви повинні переконатися що третьою стороною є знати про проблему.

Якщо проблему не вирішено, після того як ви перевірити його поза сторонніх програму, перейдіть до способу 7.

Метод 7: Тест, використовуючи новий локальний або мережний профіль

Вільний час від часу Windows може не прочитати ваш профіль користувача правильно. Щоб визначити, чи пошкодженого профілю користувача дійсно спричинюють неполадку, спробуйте увійти як нового користувача. Або, натисніть одну з наведених нижче посилань, в залежність завдання від версії Windows і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в статті:

Windows 7: Виправлення пошкодженого профілю користувача

Windows Vista: Виправлення пошкодженого профілю користувача

Windows XP: Як створити та настроїти облікові запис А бізнес-партнера у Windows XP

Якщо проблему не вирішено після повторного створення профілю, перейдіть до способу 8.

Метод 8: Виконувати вибіркового запуску, щоб визначити, чи програми, процеси чи служби конфліктує з Excel


Під Вільний час запуску Windows, як звичайно, кілька програм і послуг Пуск автоматично і запускати потім у фоновому режимі. Ці застосунки та застосунок-служба може заважати іншого програмного забезпечення на вашому комп'ютері. Виконуючи Вибірковий запуск (також відомий як "чистого завантаження") може допомогти визначити проблеми з конфліктуючим додатків. Щоб виконати вибіркове завантаження, натисніть одну з наведених нижче посилань, в залежність завдання від версії Windows і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в статті:

Windows 7: Вибірковий запуск за допомогою конфігурації системи

Windows Vista: Вибірковий запуск за допомогою конфігурації системи

Windows XP: Настроювання Windows XP для запуску в стані "чистого завантаження"

Вибірковий запуск використовуються, щоб допомогти визначити образити процесу, застосунок-служба або програми конфліктує з Excel.

Якщо проблему не вирішено, після того, як ви виконуєте Вибірковий запуск, переходіть до способу 9.

Метод 9: Ремонт або переінсталюйте програму Office

Ви можливо зможете вирішити ваші проблеми з Excel допомогою відновлення програм Office. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Вихід запущені програми Office.
  2. Відкрийте Панель керування а потім відкрийте пункт Установка й видалення програм (якщо ви використовуєте Windows XP) або програми та функції елемента (якщо ви використовуєте Windows Vista або Windows 7).
  3. У списку інстальованих програм виберіть Microsoft Office 2010правою кнопкою миші та виберіть команду відновити.

Примітка.Якщо використовується Office клацніть Office умить, перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft Office а потім виконайте кроки для відновлення Office клацніть-Office умить:

Оновлення, відновлення або видалення продуктів Office клацніть Office умить

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
290301Як видалити або видалити комплекси Microsoft Office 2010
Якщо проблему не вирішено після відновлення програм Office, перейдіть до розділу "Додаткові виправлення неполадок".


Розширене виправлення неполадок

Якщо методи, які були згадані раніше не вирішити вашу проблему, питання може бути жодного файлу спеціальну, так і навколишнього середовища. У наступному розділі описуються способи виправлення додаткові питання, які можуть викликати Excel можна повісити або до краху.

Розслідувати подробиці файлу Excel і зміст

Файли Excel може існувати на комп'ютері протягом тривалого часу. Вони оновлено з версії до версії і часто подорожі від одного користувача до іншого користувача. Часто користувач успадковує файл Excel, але не знає, що входить у файлі. Тому переконайтеся, що ви берете інвентаризацію Excel файлів і видалити файли, які більше не потрібні. Щоб отримати додаткові відомості про можливі проблеми районів у файлі excel перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Excel: Усунення неполадок гуркіт і не рухаючись питань в Excel файлів
Топ-10 списку проблеми продуктивності у книгах Excel

Екологічні фактори

Екологічні фактори є так само важливо, як вміст файлу і надбудови, виправлення неполадок після збоїв. Ви можете допомогти нам визначити причину вашого запитання, приймаючи такі дії:
  • Виконайте основні кроки виправлення неполадок.
  • Перевірте файли в екологічно чистим середовища. Наприклад, для перевірки файлів на локальному комп'ютері. Або за допомогою драйвера принтера Microsoft формат XPS Document Writer.
У розділах нижче описані деякі області, які варто розслідування.

Дозволи
Коли ви збережете файл Excel, ви повинні мати такі дозволи до папки, в якій зберігається файл:

• Читання дозволи
• Права на запис А
• Зміна дозволів
• Видалення дозволів

Примітка.Якщо ви не маєте всі ці дозволи, Excel у процесі збереження неможливо виконати і Excel може повісити або аварії. Щоб дізнатися більше про чому Excel має ці дозволи, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
814068 Опис шлях, що зберігаються в Excel файлів

Примітка
якщо Excel під Вільний час зависання або збої при зберегти файл, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
271513 Способи виправлення неполадок під Вільний час збереження файлів Excel

Місце збереження файлу
Переміщення файлу локально допоможе визначити, чи є щось не так з файлом або з де збереження файлу. Декілька проблем може виникнути під Вільний час збереження файлу Excel, в мережі або на веб-сервері. Це гарна ідея, щоб зберегти файл локально. Це повинно бути зроблено у таких випадках:

• перенаправлення папки "Мої документи" розташування сервера

• Автономних файлів

• Відкриття файлів з Webfolder або SharePoint

• Віддаленого робочого стола/Citrix

• глобальна мережа техніка

• Віртуального середовища.Щоб отримати додаткові відомості про Підтримка програмного забезпечення Microsoft, який працює під керуванням ina віртуального середовища клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
897615 Політика підтримки програмного забезпечення Microsoft працює в корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення

Пам'яті
Excel файли можуть рости досить велика, коли ви починаєте додаванні безліччю форматування та фігури. Переконайтеся, що ваша система має достатньо оперативної пам'яті для запуску програми. Для системними вимогами Microsoft Office suites зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:

Системні вимоги для Office 2013

Системні вимоги для Office 2010

Системні вимоги для Excel 2007

Office2010 представляє рідного 64-розрядні версії продуктів Office скористатися перевагою цією місткості. Наприклад, цей додаткових потужностей необхідний лише тих користувачів Microsoft Excel, які вимагають таблиці Excel для доступу до більш ніж 2 гігабайт (ГБ) адресованої пам'яті. Щоб дізнатися більше про Excel і 64-бітній версіях Office, перейдіть до таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:

64-розрядні версії Office 2013

Розуміння 64-розрядних Office

Принтери та відеодрайвери
Коли почали Excel, досліджує принтер за промовчанням і драйверів відображення книги Excel. Excel є принтер великого об'єму. Таким чином, вона буде працювати повільніше, навіть коли Excel файли зберігаються в макет сторінки. приймальні випробування файл, використовуючи різні принтери, наприклад Microsoft формат XPS Document Writer драйвер принтера або відеодрайвер VGA буде визначити, чи проблема пов'язана з принтером або відео-драйвер.

Існує відома проблема з певними драйверами для принтерів HP. Слід видалити ці драйвери для принтерів комп'ютера. Щоб переглянути список ці драйвери принтера, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2555016Excel 2010 можуть аварійно завершити роботу при використанні принтерів HP

Додаткові відомості

Якщо все-таки висячих або гуркіт питань в Excel після того, як ви працювати через резолюція методи, які згадані тут, вам слід звернутися підтримки Microsoft для отримання додаткової інформації.

Властивості

Номер статті: 2758592 - Востаннє переглянуто: 30 жовтня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Excel 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2758592 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2758592

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com