Po upgradu na aplikaci Word se nezobrazila tlačítka aplikace Adobe Acrobat nebo se zobrazila chybová zpráva (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 276001 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu na aplikaci Microsoft Word 2002 nebo Microsoft Office Word 2003 a máte nainstalován Adobe Acrobat, můžete zaznamenat některý z následujících příznaků:
  • Vytvoření souboru PDF a Konfigurovat možnosti PDF tlačítka mohou chybět z panelu nástrojů.
  • Vytvoření souboru PDF a Konfigurovat možnosti PDF tlačítek na panelu nástrojů zobrazeno, buď obdržíte žádná odpověď při klepněte na jejich nebo zobrazí následující chybová zpráva:
    Makro nelze najít nebo makra byla zakázána z důvodu nastavení zabezpečení maker.
Poznámka: K tomuto problému může dojít s doplněk PDF maker a Adobe Acrobat PDF Zapisovatel (verze 3. x), které může být nainstalována s Adobe PageMaker 6.5.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, přeinstalujte doplněk. Při přeinstalaci doplňku po instalaci verze aplikace Word, může být problém vyřešen.

Pokud problém přetrvává, inovovat verzi Adobe Acrobat PDF maker přidat v a Adobe Acrobat PDF Zapisovatel. Další informace získáte od společnosti Adobe Systems, Inc.

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Další informace

Informace o možnostech kontaktování společnosti uvedené v tomto článku naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 276001 - Poslední aktualizace: 16. června 2008 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbmacro kbtshoot kbprb KB276001 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:276001

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com