WD2002: Po uaktualnieniu do programu Word 2002 pojawia się komunikat o błędzie dotyczący brakujących przycisków programu Adobe Acrobat

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 276001 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL276001
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po uaktualnieniu do programu Microsoft Word 2002 (pakiet Microsoft Office XP) mogą pojawić się następujące symptomy, jeżeli na komputerze jest zainstalowany program Adobe Acrobat:
  • Na pasku narzędzi może brakować przycisków Create a PDF File oraz Configure PDF Options.

    lub

  • Jeżeli przyciski Create a PDF File oraz Configure PDF Options są wyświetlane na pasku narzędzi, po ich kliknięciu nic się nie dzieje lub pojawia się następujący komunikat o błędzie:
    Nie można odnaleźć makra lub zostało ono wyłączone z powodu ustawień zabezpieczeń makr.
UWAGA: Raportowano występowanie tego problemu z dodatkiem PDF Maker oraz programem Adobe Acrobat PDF Writer (w wersji 3. x), które można zainstalować z programem Adobe PageMaker 6.5.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uaktualnić bieżącą wersję dodatku Adobe Acrobat PDF Maker oraz programu Adobe Acrobat PDF Writer. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą Adobe Systems, Inc.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących korzystania z programu Adobe Acrobat w programami pakietu Microsoft Office XP, zobacz następującą witrynę firmy Adobe w sieci Web:
http://www.adobe.com/products/acrobat/complement.html

Więcej informacji

Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu skontaktowania się z firmą Adobe Systems, Inc., kliknij odpowiedni numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
65416 Lista dostawców sprzętu i oprogramowania innych firm, A-K

60781 Lista dostawców sprzętu i oprogramowania innych firm, L-P

60782 Lista dostawców sprzętu i oprogramowania innych firm, Q-Z
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft; firma Microsoft nie daje żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie wydajności lub niezawodności tych produktów.

Zamieszczone w tym artykule informacje, jak skontaktować się z innymi firmami, mają ułatwiać uzyskiwanie potrzebnej pomocy technicznej. Informacje te mogą się zmienić bez powiadomienia. Firma Microsoft nie gwarantuje dokładności informacji dotyczących innych firm.

Właściwości

Numer ID artykułu: 276001 - Ostatnia weryfikacja: 9 kwietnia 2003 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbdta kbprb KB276001

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com