Word'e yükselttikten sonra Adobe Acrobat düğmeleri yok veya bir hata iletisi alıyorsunuz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 276001 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Word 2002 veya Microsoft Office Word 2003'e yükselttikten ve Adobe Acrobat'in yüklü olması, aşağıdaki belirtilerden biriyle karşılaşabilirsiniz:
  • Bir PDF dosyası oluşturma ve Yapılandırma PDF seçenekleri düğmeler, araç çubuğundan eksik olabilir.
  • Bir PDF dosyası oluşturma ve Yapılandırma PDF seçenekleri düğmeleri araç çubuğunda görünmüyorsa, ya da yanıt bunları tıklatın veya aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
    Makro bulunamıyor ya da makroyu Makro güvenliği ayarlarınız nedeniyle devre dışı bırakıldı.
Not Bu sorun PDF'NIN Maker eklenti ve Adobe Acrobat PDF yazıcısı ile oluşabilir (sürüm 3. x), Adobe PageMaker 6.5 ile yüklenmiş olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, eklentiyi yeniden yükleyin. Word sürümü yüklendikten sonra eklentiyi yeniden yüklediğinizde sorun çözülebilir.

Sorun devam ederse, Adobe sürümünüzü sonra yükseltme Acrobat PDF Maker eklenti ve Adobe Acrobat PDF yazıcı. Daha fazla bilgi için Adobe Systems, ınc. temasa geçin

Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Daha fazla bilgi

Bu makalede adı geçen şirketler başvurma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 276001 - Last Review: 16 Haziran 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmacro kbtshoot kbprb KB276001 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:276001

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com