Popis aktualizace Office Web Apps Server: 12 březen 2013

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2760445 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Společnost Microsoft vydala aktualizaci pro aplikaci Microsoft Office Web Apps Server. Tato aktualizace poskytuje nejnovější opravy pro Office Web Apps Server. Tato aktualizace navíc obsahuje vylepšení stability a výkonu.

Známý problém

Tato aktualizace byla vydána jako důležité aktualizace na webu Microsoft Windows Update na 12 březnu 2013. Pokud v počítači byla povolena funkce Automatické aktualizace, byla tato aktualizace nainstalována automaticky. Pokud byla tato aktualizace nainstalována, máte problém, který Servercrashes Office Web Apps. K tomuto problému dochází, pokud je povolena funkce Automatické aktualizace na serveru Office Web Apps.

Nastavení funkce Automatické aktualizace pro aktualizaci systému Microsoft Windows Update byl změněn na 22 březnu 2013. Nedoporučujeme povolit funkci Automatické aktualizace pro Office Web Apps Server. Změna nastavení systému Windows Update umožňuje správcům IT aktualizace pomocí kroků popsaných v následujícím článku znalostní báze Microsoft TechNet:

Nainstalovat aktualizace softwaru serveru Office Online

Tato aktualizace řeší problém

Předpokládat, že multipleMicrosoft uživatelů coauthor soubor, který je uložen v Office Web Apps Server Office 2010. Pokud jeden uživatel časový limit, ostatní uživatelé nemohou odebrat uživatele thattimed, z editoru tabulky v uloženém souboru.

Řešení

Podrobné informace o instalaci

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček aktualizace.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Tato aktualizace obsahuje soubor, který je uveden v následující tabulce:


Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Wacserver-x-none.mspNení k dispozici632,856,57626. února 1321:55Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Středisko Office System TechCenter obsahuje nejnovější aktualizace pro správce a strategií jejich nasazení pro všechny verze sady Office. Další informace o středisku Office System TechCenter naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Podpora IT a materiály pro systém Microsoft Office

Vlastnosti

ID článku: 2760445 - Poslední aktualizace: 17. dubna 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Web Apps Server 2013
Klíčová slova: 
atdownload kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB2760445 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2760445

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com