Opis aktualizacji Office Web Apps Server: 12 marca 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2760445 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Firma Microsoft wydała aktualizację dla Microsoft Office Web Apps Server. Ta aktualizacja zawiera najnowsze poprawki dla serwera aplikacji sieci Web pakietu Office. Ponadto ta aktualizacja zawiera poprawki dotyczące stabilności i wydajności.

Znany problem

Ta aktualizacja została wydana jako aktualizacja krytyczna na witryny Microsoft Windows Update na 12 marca 2013. Jeśli na komputerze włączono funkcję Aktualizacje automatyczne, ta aktualizacja została zainstalowana automatycznie. Jeśli ta aktualizacja została zainstalowana, występuje problem w których Office Web Apps Servercrashes. Ten problem występuje, gdy funkcja Aktualizacje automatyczne jest włączona na serwerze Office Web Apps Server.

22 marca 2013 r. zmieniono ustawienie funkcję Aktualizacje automatyczne w odniesieniu do omawianej aktualizacji Microsoft Windows Update. Włączanie funkcji Aktualizacje automatyczne dla serwera aplikacji sieci Web pakietu Office nie jest zalecana. Zmień ustawienia aktualizacji systemu Windows pozwala administratorom na zastosowaniu aktualizacji przy użyciu kroków opisanych w następującym artykule TechNet firmy Microsoft:

Zastosowanie aktualizacji oprogramowania do serwera w trybie Online pakietu Office

Ta aktualizacja rozwiązuje problem

Załóżmy, że multipleMicrosoft pliku, który jest przechowywany w programie Office Web Apps Server Współautor użytkowników pakietu Office 2010. Gdy limit czasu jednego użytkownika, inni użytkownicy nie można usunąć thattimed użytkownik się z tabeli edytora w zapisywanym pliku.

Rozwiązanie

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Jak ustalić, czy aktualizacja jest zainstalowana

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Ta aktualizacja zawiera plik, który znajduje się w poniższej tabeli:


Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzina
Wacserver-x-none.mspNie dotyczy632,856,57626-lut-1321:55Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Usługa Office System TechCenter zawiera najnowsze aktualizacje administracyjne i strategiczne zasoby z wdrażaniem dla wszystkich wersji pakietu Office. Aby uzyskać więcej informacji na temat TechCenter pakietu Office System przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Pomocy technicznej IT i zasoby dla Microsoft Office

Właściwości

Numer ID artykułu: 2760445 - Ostatnia weryfikacja: 17 kwietnia 2014 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Web Apps Server 2013
Słowa kluczowe: 
atdownload kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB2760445 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2760445

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com