Příkaz pruhy doplňky aplikace Excel nejsou zobrazena nebo automaticky odstraněny v aplikaci Excel 2013 při načtení nebo odinstalování doplňků

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2761240 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití doplňků v aplikaci Microsoft Excel 2013 dojít k následujícím problémům.

Problém 1

Při načtení aplikace Excel doplněk (xlam) nebo aplikace Excel 97-2003 doplněk (XLA) panely příkazů-in nezobrazí automaticky. Místo toho musíte zavřete všechny sešity a restartujte aplikaci Excel zobrazit panely příkazů.

Problém 2

Při odinstalování aplikace Excel doplněk (xlam) nebo aplikace Excel 97-2003 doplněk (XLA) nebo zavřete sešit aplikace Excel s podporou maker (XLSM), který obsahuje panely příkazů, panelů příkazů add-in nebo sešit s podporou maker nejsou odebrány ze všech otevřených sešitech.

Příčina

K těmto problémům dochází z důvodu nové jednoho dokumentu rozhraní (SDI) v aplikaci Excel 2013. Použijete-li starší objekt panelu příkazů k vytvoření položek nabídky, položky nabídky jsou přidány do Add-Ins kartu na pásu karet. Každý sešit v aplikaci Excel 2013 má svého vlastního pásu karet. Proto při načtení nebo odinstalování doplňků po vytvoření pásu sešit není aktualizována na pásu karet.

Následující příklad kódu vytvoří položky nabídky s použitím objektu panel příkazů:
Application.CommandBars("Worksheet Menu Bar").Controls.Add(Type:=msoControlPopup)

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit problém 1, zavřete všechny otevřené sešity a restartujte aplikaci Excel.

2 Problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
 • Panely příkazů nahraďte položku pásu karet (XML) v doplňku nebo sešit s podporou maker. Další informace o pásu karet (XML) přejděte na následující web společnosti Microsoft:
  Kódu XML pásu karet
 • V Workbook_BeforeClose událost pro doplněk nebo sešit s povolenými makry projděte všechna otevřená okna a odebrat panely příkazů. Následuje ukázka kódu:
  For Each wnd In Application.Windows
      wnd.Activate
      Application.CommandBars("<ToolbarName>").Delete
  Next wnd
  
  Poznámka: V tomto kódu zástupný symbolToolbarName> představuje název příkazu pruh.

Vlastnosti

ID článku: 2761240 - Poslední aktualizace: 22. listopadu 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Excel 2013
Klíčová slova: 
kbaddin kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2761240 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2761240

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com