Polecenie Paski dodatków programu Excel nie są wyświetlane lub usuwany automatycznie w programie Excel 2013 ładowanie lub zwalnianie dodatków

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2761240 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Gdy używasz dodatków w programie Microsoft Excel 2013, występują następujące problemy.

Problem 1

Ładując dodatek programu Excel (.xlam) lub Excel 97-2003 dodatek (xla), paski poleceń add-in nie są wyświetlane automatycznie. Zamiast tego należy zamknąć wszystkie skoroszyty i następnie uruchom ponownie program Excel, aby wyświetlić paski poleceń.

Problem 2

Zwalnianie dodatków programu Excel (.xlam) lub Excel 97-2003 dodatek (xla) lub zamknąć skoroszyt programu Excel z włączoną obsługą makr (xlsm), zawierający pasków poleceń, paski poleceń dodatek lub skoroszyt z obsługą makr nie są usuwane z wszystkich otwartych skoroszytach.

Przyczyna

Te problemy występują z powodu nowych pojedynczy dokument interfejsu (SDI) w programie Excel 2013. Kiedy starsze obiekt paska poleceń umożliwia tworzenie elementów menu, elementy menu są dodawane do karcie Dodatki wstążki. W programie Excel 2013 każdy skoroszyt ma własną wstążki. W związku z tym kiedy załadować lub zwolnić dodatki, po utworzeniu wstążki skoroszytu, nie jest aktualizowana wstążki.

Poniższy przykładowy kod tworzy elementy menu za pomocą obiektu paska poleceń:
Application.CommandBars("Worksheet Menu Bar").Controls.Add(Type:=msoControlPopup)

Obejście problemu

Aby rozwiązać problem 1, zamknij wszystkie otwarte skoroszyty, a następnie uruchom ponownie program Excel.

Aby rozwiązać problem 2, użyj jednej z następujących metod:
 • Paski poleceń należy zastąpić element wstążki (XML) w dodatku lub skoroszyt z włączoną obsługą makr. Aby uzyskać więcej informacji na temat wstążki (XML) przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  XML wstążki
 • W Workbook_BeforeClose dodatek lub skoroszyt z włączoną obsługą makr pętli przez wszystkie otwarte okna i usunąć paski poleceń. Poniżej przedstawiono przykładowy kod:
  For Each wnd In Application.Windows
      wnd.Activate
      Application.CommandBars("<ToolbarName>").Delete
  Next wnd
  
  Uwaga W niniejszym Kodeksie, symbol zastępczyToolbarName> reprezentuje nazwę paska polecenia.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2761240 - Ostatnia weryfikacja: 22 listopada 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Excel 2013
Słowa kluczowe: 
kbaddin kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2761240 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2761240

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com