Príkaz bary Excel add-ins nie sú zobrazené alebo automaticky odstránený v roku 2013 Excel pri naložiť alebo vyložiť Doplnky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2761240 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Pri použití doplnkov v programe Microsoft Excel 2013, sa vyskytnúť nasledujúce problémy.

Otázka 1

Pri načítaní Excel add-in (.xlam) alebo programu Excel 97-2003 doplnok (.xla zobrazili), tyče príkaz add-in nezobrazujú automaticky. Namiesto toho musíte zavrieť všetky zošity a potom reštartujte program Excel na zobrazenie panela príkazov.

Otázka č. 2

Keď načítanie Excel add-in (.xlam) alebo programu Excel 97-2003 doplnok (.xla zobrazili) alebo zavrite zošit programu Excel podporujúci makrá (.xlsm), ktorá obsahuje príkaz bary, bary príkaz add-in alebo zošit s povolenými makrami sa neodstránia z všetky otvorené zošity.

Príčina

Tieto problémy sa vyskytujú z dôvodu nového jednotného dokumentu rozhranie (SDI) v Excel 2013. Pri použití starších CommandBar objekt na vytvorenie položiek, položky menu sú pridané na Add-Ins kartu pása s nástrojmi. V roku 2013 Excel, každý zošit má svoje vlastné stuhou. Preto, keď ste načítanie alebo uvoľnenie doplnkov po vytvorení stuhu zošita, pás s nástrojmi nie je aktualizovaný.

Nasledujúci kód vzorky vytvorí položky menu pomocou CommandBar objekt:
Application.CommandBars("Worksheet Menu Bar").Controls.Add(Type:=msoControlPopup)

Ako problém obísť

1 Problém obísť, zatvorte všetky otvorené zošity a potom reštartujte program Excel.

Problém 2 obísť, použite jeden z nasledujúcich metód:
 • Nahradiť príkaz bary so stuhou (XML) položku add-in alebo zošit podporujúci makrá. Viac informácií o stuhou (XML), nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pás s nástrojmi XML
 • V Workbook_BeforeClose akcie add-in alebo zošit s povolenými makrami, slučku cez všetky otvorené okná, a odstrániť príkaz pruhy. Nasleduje kód vzorka:
  For Each wnd In Application.Windows
      wnd.Activate
      Application.CommandBars("<ToolbarName>").Delete
  Next wnd
  
  Poznámka V tomto kódexe, zástupný symbolToolbarName> predstavuje názov príkazu bar.

Vlastnosti

ID článku: 2761240 - Posledná kontrola: 22. novembra 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2013
Kľúčové slová: 
kbaddin kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2761240 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2761240

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com