"Nelze aktualizovat data pro datové připojení v sešitu" Chyba při pokusu aktualizovat sešit aplikace Excel 2013 v galerii PowerPivot na serveru SharePoint Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2761247 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokusíte-li ručně aktualizovat sešit aplikace Excel 2013, která je uložena v galerii PowerPivot na serveru Microsoft SharePoint Server 2010, zobrazí se následující chybová zpráva:
Nelze aktualizovat data pro datové připojení v sešitu. Opakujte akci nebo se obraťte na vašeho správce systému. Následující připojení se nepodařilo aktualizovat: ThisWorkbookDataModel

Příčina

K tomuto problému dochází, protože obsahuje sešit aplikace Excel 2013 inovované datových modelů, které nelze naplánovat pro aktualizaci dat v galerii PowerPivot na serveru SharePoint Server 2010.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, upgrade na Microsoft SharePoint Server 2013 SharePoint Server 2010. Můžete aktualizovat sešit aplikace Excel 2013 správně v galerii PowerPivot ve 2013 serveru SharePoint.

Další informace

Datové modely v aplikaci Excel 2013 nelze snížit na datové modely v aplikaci Microsoft Excel 2010.

Vlastnosti

ID článku: 2761247 - Poslední aktualizace: 23. listopadu 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2013
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2761247 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2761247

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com