"Ei saa värskendada andmeid töövihiku andmeühendust" viga, kui te proovite värskendada Exceli 2013 tööraamatus PowerPivot Galerii SharePoint Server 2010

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2761247 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Kui te proovite värskendada käsitsi 2013 Exceli töövihikut, Microsoft SharePoint Server 2010 server PowerPivot Galerii salvestatud, kuvatakse järgmine tõrketeade:
Ei saa värskendada andmeid töövihiku andmeühendust. Proovige uuesti või pöörduge oma süsteemiadministraatori poole. Järgmiste ühenduste värskendamine nurjus: ThisWorkbookDataModel

Põhjus

See probleem ilmneb, sest 2013 Exceli töövihik sisaldab ajakohastatud andmete mudelid, mis ei saa olla planeeritud PowerPivot Galerii SharePoint Server 2010 andmete värskendamist.

Vastukaal

Selle probleemi lahendamiseks kasutusele SharePoint Server 2010 Microsoft SharePoint Server 2013. Saate värskendada Exceli 2013 töövihiku õigesti PowerPivot Galerii SharePoint Server 2013.

Lisateave

Andmed mudelite Excel 2013 ei saa ära kaotada andmete mudelid Microsoft Excel 2010.

Atribuudid

Artikli ID: 2761247 - Viimati läbi vaadatud: 10. detsember 2012 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Excel 2013
Märksõnad: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2761247 KbMtet
Masintõlgitud
NB! See artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvara mitte inimtõlkija abil. Microsoft pakub teile nii inimeste abil kui ka masintõlgitud artikleid, nii et teil on juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele teie omas keeles. Sellegipoolest pole masintõlgitud artikkel alati täiuslik. See võib sisaldada vigu sõnavaras, lauseehituses või grammatikas, nagu neid võiks teha teie keelt võõrkeelena kõnelev isik. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Samuti värskendab Microsoft masintõlketarkvara sageli.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2761247

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com