"Nepodarilo sa obnoviť údaje pre pripojenie údajov v zošite" chyba pri pokuse o obnovenie zošit programu Excel 2013 v doplnok PowerPivot Galéria v aplikácii SharePoint Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2761247 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse o manuálne obnovenie zošit programu Excel 2013, ktorý je uložený v doplnok PowerPivot galérii na serveri Microsoft SharePoint Server 2010, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Nepodarilo sa obnoviť údaje pre pripojenie údajov v zošite. Skúste znova alebo sa obráťte na správcu systému. Nasledujúce pripojenia sa nepodarilo obnoviť: ThisWorkbookDataModel

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Excel 2013 zošit obsahuje rekonštruované dátové modely, ktoré nemožno naplánovať na obnovenie údajov v doplnok PowerPivot Galéria v aplikácii SharePoint Server 2010.

Ako problém obísť

Tento problém obísť, upgrade na Microsoft SharePoint Server 2013 SharePoint Server 2010. Môžete obnoviť Excel 2013 zošit správne v doplnok PowerPivot Galéria v SharePoint Server 2013.

Ďalšie informácie

Dátové modely v roku 2013 Excel nemôže byť znížená na dátové modely v programe Microsoft Excel 2010.

Vlastnosti

ID článku: 2761247 - Posledná kontrola: 23. novembra 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Excel 2013
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2761247 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2761247

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com