Bir SharePoint Server 2010'daki PowerPivot Galerisi'nde 2013 Excel çalışma kitabını yenilemeniz çalıştığınızda "çalışma kitabındaki bir veri bağlantısı için Veri Yenile" hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2761247 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

PowerPivot Galerisi Microsoft SharePoint Server 2010 sunucuda depolanan Excel 2013 çalışma kitabını el ile yenilemek çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Çalışma kitabındaki bir veri bağlantısı için verileri yenilenemedi. Yeniden deneyin veya sistem yöneticinize başvurun. Aşağıdaki bağlantılar yenilenemedi: ThisWorkbookDataModel

Neden

SharePoint Server 2010'daki PowerPivot Galerisi'nde veri yenilemesi için zamanlanamaz yükseltilmiş veri modelleri 2013 Excel çalışma kitabının içerdiği için bu sorun oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için SharePoint Server 2010 için Microsoft SharePoint Server 2013 yükseltin. 2013 Excel çalışma kitabını SharePoint Server 2013 PowerPivot Galerisi'nde doğru şekilde yenileyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Microsoft Excel 2010 veri modelleri için verileri Excel 2013 modeller indirgenirse olamaz.

Özellikler

Makale numarası: 2761247 - Last Review: 23 Kasım 2012 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Excel 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2761247 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2761247

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com