Aplikace Outlook bude nadále vyzvat k zadání pověření po změny hesla domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2762344 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po změně hesla uživatelského účtu domény aplikace Microsoft Outlook 2010 a Microsoft Outlook 2013 vás může vyzvat k zadání hesla. Po zadání nového hesla a klepněte na možnost Zapamatovat pověření , nebudete vyzváni znovu během aktuální relace systému Windows. Nicméně pokud odhlášení ze systému Windows, přihlaste se zpět a spusťte aplikaci Outlook znovu výzva k zadání pověření.

Příčina

Před změnou hesla, pověření uložíte. Uložená pověření nejsou přepsány, když aplikace Outlook spustí ověřování řádku i v případě, že povolíte možnost Zapamatovat pověření .

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte nejnovější aktualizace pro aplikaci Outlook 2010 nebo Outlook 2013. Další informace o nejnovější aktualizace pro aplikaci Microsoft Outlook klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2625547 Jak nainstalovat nejnovější dostupné aktualizace pro aplikaci Microsoft Outlook (nám pouze v angličtině)

Jak potíže obejít

Pokud nejste schopni nainstalovat nejnovější aktualizace pro aplikaci Outlook 2010 nebo Outlook 2013, můžete tento problém vyřešit odebráním všech dříve uložených pověření. Platnost uložené credentialsand Outlook použít pověření systému Windows plochy odebrat, postupujte takto.
  1. Klepněte na tlačítko Start, na příkaz Ovládací panelya potom klepněte na tlačítko Správce pověření.

    Poznámka: Pokud zobrazení podlekategorií, klepněte nejprve na Uživatelské účty a potom klepněte na tlačítko Správce pověření.
  2. Vyhledejte sadu pověření, která má v názvu aplikace Outlook .
  3. Klepněte na název, který chcete rozbalit sadu pověření a klepněte na příkaz Odebrat z trezoru.
  4. Opakujte krok 3 pro všechny další sady pověření, která mají v názvu slovo aplikace Outlook .

Další informace

Pokud youradministrator používá šablony Zásady skupiny Microsoft Office, že konfigurace aplikace Outlook pro základní ověřování pověření neuložíte. Pokud se možnostZapamatovat pověřeníje stále k dispozici v zadání hesla, ale má noeffect, pokud jej povolíte. Další informace o účincích tohoto nastavení zásad klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2708705 Zásada zabránit ukládání pověření základního ověřování aplikace Outlook zřejmě nefunguje

Vlastnosti

ID článku: 2762344 - Poslední aktualizace: 26. srpna 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbmt KB2762344 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2762344

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com