Outlook, як і раніше запитувати облікові дані після зміни пароля вашого домену

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2762344 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Після того, як змінити пароль для облікового запису користувача домену, Microsoft® Outlook® 2010 і Microsoft Outlook 2013 може запитають вас про пароль. Після того, як ви ввести новий пароль і натисніть кнопку увімкнути параметр запам'ятати мої облікові дані , вам не запропоновано знову протягом поточного сеансу Windows. Однак, якщо виходу із системи Windows, увійдіть назад і запустіть Outlook знову пропонується ввести облікові дані.

причина

Перш ніж змінити ваш пароль, ви збережені облікові дані. Збережені облікові дані не перезаписуються, коли Outlook запит на автентифікацію навіть, якщо ввімкнуто параметр запам'ятати мої облікові дані .

Розв'язанн

Щоб змусити Outlook використовувати облікові дані робочого стола Windows, видалити всі раніше збережені облікові дані. Щоб видалити збережені облікові дані, виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керуваннята виберіть пункт диспетчер фінансові дані.

    Примітка. Якщо Перегляд закатегорією, клацніть Облікові запис А бізнес-партнера користувачів по-перше і виберіть пункт диспетчер фінансові дані.
  2. Знайдіть набір фінансові дані, які має Outlook в назві.
  3. Клацніть ім'я, щоб деталізувати набору фінансові дані і натисніть кнопку видалити з Vault.
  4. Повторіть крок 3 для будь-яких додаткових наборів облікові дані, які мають Outlook словом в імені.

Властивості

Номер статті: 2762344 - Востаннє переглянуто: 2 квітня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbmt KB2762344 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2762344

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com