Düzeltme: "işlem <block list="">olmayan istedi?inde-Zamanlayıcı üzerinde görünüyor <ID>" sql Server 2012 ' bir sorgu çalıştırdığınızda hata iletisi</ID> </block>

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2762557 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Microsoft, Microsoft sql Server 2012 düzeltmeler karşıdan yüklenebilen bir dosya olarak dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2012 ile gelen tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin.

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Microsoft sql Server 2012 çok CPU bulunan bir sunucusuna yükleyin. Örneğin, sunucu üzerindeki cpu 64 veya 128 çekirdeği olan ve numa yapılandırmasını içerir.
  • Sunucu büyük miktarda bellek yok. Örneğin, sunucunun 256 gigabayt (gb) veya 1 terabayttan küçük bellek vardır.
  • Sorgu Microsoft sql Server 2012 yürütün. Sorgu yürütme planı birçok satır için geçerli bir sıralama işleç içerir.
Bu senaryoda, aşağıdakine benzer hata iletileri sql Server hata günlük dosyasına kaydedilir:
İşlem <block list=""></block> ve olmayan-Zamanlayıcı üzerinde sonuç gibi görünüyor <ID></ID>

Neden

Sort işleci bir iç sql Server listesinde çok sayıda demetleri bulmak sonraki kullanılabilir bellek arabellek havuzundan bellek ayırmalarını geçtiğinden, bu sorun oluşur.

Sunucu büyük bir bellek varsa, iç sql Server arabellek havuzu bellek ayırmalarını listesini büyük bir boyuta da büyür. Bu nedenle, sıralama işleç iç sql Server listesinde çok sayıda demetleri bulmak sonraki kullanılabilir bellek arabellek havuzundan bellek ayırmalarını erişir. Bu davranış Zamanlayıcı vermez yeterli sıklıkta. Bu nedenle, "ni Zamanlayıcı" hata sık bildirdi.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

sql Server 2012 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 1

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 1'de yayımlanmıştır. Bu sql Server 2012 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2765331 sql Server 2012 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 1
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2012 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2772858 sql Server 2012 sql Server 2012 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur

sql Server 2012

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 4'de yayımlanmıştır. sql Server 2012 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2758687 sql Server 2012 için toplu güncelleştirme paketi 4
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2012 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2692828 sql Server 2012'den sonra yayımlanan sql Server 2012 oluşturur

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2762557 - Last Review: 20 Kasım 2012 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2762557 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2762557

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com