Poprawka: Narzędzie Tablediff raportów niepoprawne wyniki, gdy tabela zawiera klucz podstawowy, kolumna uniqueidentifier w 2012 programu SQL Server

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2762593 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Firma Microsoft rozpowszechnia poprawki Microsoft SQL Server 2012 jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić release.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Gdy używasz narzędzia tablediff (Tablediff.exe) do porównywania dwóch tabel w 2012 Microsoft SQL Server, tablediff narzędzie raporty nieprawidłowe wyniki.

Ten problem występuje, gdy są spełnione następujące warunki:
  • Tabela zawiera klucz podstawowy (composite lub nie) w uniqueidentifier Typ danych kolumny.
  • Na uniqueidentifier Kolumna Typ danych jest pierwszą kolumną w definicji tabeli.
  • W tabeli docelowej, jest co najmniej jedną wartość w uniqueidentifier Kolumna, która jest niższa od najniższej wartości w tabeli źródłowej.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Zbiorczego pakietu aktualizacji 4 dla programu SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 4. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2758687 Zbiorczego pakietu aktualizacji 4 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić release. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2692828 2012 Serwera SQL buduje wydane po wydaniu programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy zmienić tabelę w taki sposób, aby uniqueidentifier kolumna nie jest pierwsza kolumna.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat tablediff przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:
Ogólne informacje na temat tablediff
Aby uzyskać więcej informacji przyrostowe modelu obsługi programu SQL Server, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
935897 Przyrostowe modelu obsługi jest dostępny dostarczenia poprawki dla problemów zgłoszonych przez zespół programu SQL Server
Aby uzyskać informacje dotyczące schematu nazewnictwa dla aktualizacji programu SQL Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
822499 Schemat nazewnictwa dla pakietów aktualizacji oprogramowania Microsoft SQL Server
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2762593 - Ostatnia weryfikacja: 5 listopada 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2762593 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2762593

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com