LookupAccountSid pro výsledky "NT Authority\System" v provozu zbytečné sítě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 276431 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud pracovní stanice problémy vyhledávacího LookupAccountSid pro účet "NT Authority\System" a tento název je předán řadič domény (DC), řadič domény se pokusí najít účet "System" ve všech jeho důvěryhodných domén. Mohou se vyskytnout následující výsledky:
 • Klienti se systémem NT 4.0 Windows neznáte řešení "NT Authority\System", tak jejich předávání řadič domény. Řadiče domény nikdy pokusí provést rozlišení známý SID ze názvy, které jsou uvedeny v pracovní stanici.
 • Systém Windows 2000 klientů NULL mimo části domény Pokud je rovna NT Authority, tak, jak je v tomto případě. Z tohoto důvodu nikdy vyřešen pomocí systémového účtu a všech důvěryhodných doménách je kontaktován k vyřešení na účet.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version    Size   File name
  ------------------------------------------------------
  11/3/2000  7:09PM 5.0.2195.2647 483,000 Lsasrv.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Další informace o instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 ve stejné době získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 276431 - Poslední aktualizace: 21. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork kbwin2000presp2fix KB276431 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:276431

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com