XCCC: Jednotka MCU Object Server není zobrazena ve Správci Conferencing

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 276491 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci Exchange 2000 Conferencing Server konference Správa služeb (CMS) a součást jednotka T.120 MCU v jedné síti a nainstalovat součást jednotka T.120 MCU na serveru v jiné síti neobsahuje aktivní CMS, objekt serveru Jednotka MCU nainstalované druhého webu se nezobrazí v podokně výsledky při klepněte na uzel Conferencing zprostředkovatele dat v modulu snap-in Správce Conferencing.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud instalace serveru v druhém webu (instalace serveru "Pouze Jednotka MCU") nezaregistruje samotný s CMS v první web.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte následující příkaz nainstalovat Jednotka MCU v druhém webu, kde Source_path je umístění souboru Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi a Site_name je název webu konference:
msiexec /i Source_path \Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi" EXTENDEDSITE = Site_name ADMINGROUP = "Administrative Group Name"
Poznámka: příkaz msiexec rozlišuje velká a malá písmena; při spuštění msiexec webu, ve kterém je nainstalována jednotka MCU vzdálený nastavit. Ověřte je instalován pouze Jednotka MCU a všechny ostatní možnosti mají bylo zrušeno.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Další informace

Pokud provádíte bezobslužnou instalaci, použijte následující syntaxi, kde Source_path je umístění souboru Server.msi Exchange 2000 Conferencing a Site_name je název serveru konference a je klíč disku CD-ROM Exchange 2000 Conferencing Server bez mezer nebo pomlčky cdkey:
msiexec /i Source_path \Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi" EXTENDEDSITE = Site_name PIDKEY = cdkey ADDLOCAL = ecs_mcu_feature /qr /i
Poznámka: Zapamatovat parametr Administrative Group Name dříve zadán, pokud je třeba použít.

Další informace o tomto problému naleznete na poznámky k verzi Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 1 (SP1).

Vlastnosti

ID článku: 276491 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB276491 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:276491

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com