XCCC: Sunucu nesnesi MCU konferans Yöneticisi'nde görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 276491 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir sitede, Exchange 2000 Conferencing Server konferans Yönetimi Hizmeti (CMS) ve T.120 MCU bileşeni yükleyin ve sonra etkin bir CMS içermeyen başka bir sitedeki bir sunucu T.120 MCU bileşeni yüklemek, konferans Yöneticisi ek bileşeninde Veri konferansı sağlayıcısı düğümünü tıklattığınızda ikinci bir sitede yüklenmiş MCU sunucu nesnesi sonuçlar bölmesinde görüntülenmez.

Neden

Bu sorun oluşabilir ("Yalnızca MCU" sunucu yüklemesi) ikinci sitedeki sunucu yüklemesi kendisi ile ilk sitedeki CMS kaydetmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, burada Source_path Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi dosyasının konumunu ve Site_name konferans site adını ikinci sitede, the MCU yüklemek için aşağıdaki komutu çalıştırın:
msiexec /i Source_path \Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi" EXTENDEDSITE Site_name ADMINGROUP = = "Administrative Group Name"
Not: msiexec komut büyük/küçük harfe duyarlıdır; msiexec çalıştırdığınızda, uzaktan MCU yüklü olduğu site ayarlanır. Yalnızca MCU yüklenmekte ve diğer seçenekleri temizlendikten doğrulayın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Katılımsız yükleme gerçekleştiriyorsanız, Source_path Exchange 2000 Conferencing Server.msi dosyasının konumu ve Site_name konferans sitenin adını ve Exchange 2000 Conferencing Server CD-ROM'unu anahtarınızı boşluklar veya tire cdkey olan aşağıdaki sözdizimini kullanın:
msiexec /i Source_path \Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server.msi" EXTENDEDSITE Site_name PIDKEY = cdkey ADDLOCAL = ecs_mcu_feature /qr /i =
Not:, gerekirse, daha önce belirtilen Administrative Group Name parametresini kullanmayı unutmayın.

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 1 (SP1) sürüm notları için başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 276491 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB276491 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:276491

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com