Доступні додаткові компоненти словник перевірки орфографії для Internet Explorer 10 реліз перегляду в Windows 7 SP1

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2764916
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Словники орфографії тепер доступні для Internet Explorer 10 Preview реліз на комп'ютерах під керуванням Windows 7 з пакетом оновлень 1 (SP1).

Додаткові відомості

Ви можете завантажити конкретні перевірки орфографії словники, щоб увімкнути перевірку орфографії та автоматичного виправлення в мовних і регіональних параметрів. Ці словники доступні тільки через діалогове вікно "Керування надбудовами", у браузері Internet Explorer.

Після інсталяції певних перевірки орфографії словник, можливо, його необхідно перезапустити браузер.

ПриміткаЩоб відкрити діалогове вікно Керування додатковими компонентами, відкрийте Internet Explorer, натисніть кнопку Знаряддя
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Кнопка Знаряддя IE
у правому верхньому куті браузера Internet Explorer і виберіть пункт Керування додатковими компонентами.

Додаткові відомості для клієнтів на корпоративних мереж

Наявність словники перевірки орфографії в корпоративних мережах визначається адміністраторів мережі. Якщо немає словників, переконайтеся, що підключення до Інтернету доступний і працює. Потім запит зверніться до адміністратора мережі, щоб затвердити пакунки словник перевірки орфографії, або щоб пакет доступний у мережі.

Властивості

Номер статті: 2764916 - Востаннє переглянуто: 7 грудня 2012 р. - Редакція: 3.0
Ключові слова: 
kbinfo kbhowto kbsurveynew kbmt KB2764916 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2764916

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com