Nástroj pro přípravu výrobků v SharePoint Server 2013 nemusí průběhu minulých "Konfigurace Role aplikačního serveru, Role webového serveru (IIS)"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2765260 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu nainstalovat Microsoft SharePoint Server 2013 u některých konfigurací systému Windows Server 2012, nástroj pro přípravu výrobků může být schopen správně konfiguraci a instalaci požadovaných součástí systému Windows pro službu SharePoint. V tomto případě nástroj nepřetržitě pokusí nakonfigurovat a nainstalujte požadované funkce a restartujte.

Poznámka: Ve výchozím nastavení nástroj pro přípravu výrobků restartuje několikrát během operace Typická konfigurace.

Když nastane tento problém, nástroj pro přípravu výrobků není pokroku v minulosti fáze "Role konfigurace aplikačního serveru, Role webového serveru (IIS)".

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

Nainstalujte opravu hotfix popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB) 2771431. Další informace o opravě hotfix 2771431 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

2771431 Pro obsluhu balíčku aktualizace je k dispozici pro Windows 8 a Windows Server 2012

Poznámka: Přestože KB 2771431 uvádí, že není nutné restartovat počítač, chcete-li použít opravu hotfix, restartování po instalaci této opravy hotfix serveru SharePoint Server jako součást procesu instalace.

Metoda 2

Tuto metodu použijte pouze v případě, že nelze nainstalovat opravu hotfix 2771431, jak je popsáno v "metoda 1" oddílu.
 1. Ujistěte se, že server splňuje minimální hardwarové požadavky pro 2013 serveru SharePoint. Další informace o minimální požadavky na hardware pro 2013 serveru SharePoint naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet
  Hardwarové a softwarové požadavky pro SharePoint 2013
 2. Ručně nainstalujte Windows Server 2012 role a funkce, které jsou vyžadované služby SharePoint 2013. Chcete-li to provést, použijte jednu z následujících metod v závislosti na tom, zda SharePoint server je připojen k síti Internet nebo v režimu offline.

  Metoda online: Server připojen k Internetu

  Spusťte prostředí Windows PowerShell řádku s vyššími oprávněními na serveru služby SharePoint (která je, spustit jako správce) a spusťte následující příkazy:
  Import-Module ServerManager


  Přidat WindowsFeature NET-WCF-HTTP-Activation45,NET-WCF-TCP-Activation45,NET-WCF-Pipe-Activation45


  Add-WindowsFeature Net-Framework-Features,Web-Server,Web-WebServer,Web-Common-Http,Web-Static-Content,Web-Default-Doc,Web-Dir-Browsing,Web-Http-Errors,Web-App-Dev,Web-Asp-Net,Web-Net-Ext,Web-ISAPI-Ext,Web-ISAPI-Filter,Web-Health,Web-Http-Logging,Web-Log-Libraries,Web-Request-Monitor,Web-Http-Tracing,Web-Security,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Filtering,Web-Digest-Auth,Web-Performance,Web-Stat-Compression,Web-Dyn-Compression,Web-Mgmt-Tools,Web-Mgmt-Console,Web-Mgmt-Compat,Web-Metabase,Application-Server,AS-Web-Support,AS-TCP-Port-Sharing,AS-WAS-Support, AS-HTTP-Activation,AS-TCP-Activation,AS-Named-Pipes,AS-Net-Framework,WAS,WAS-Process-Model,WAS-NET-Environment,WAS-Config-APIs,Web-Lgcy-Scripting,Windows-Identity-Foundation,Server-Media-Foundation,Xps-Viewer

  Váš server bude vyžadovat restartování počítače po spuštění tohoto kódu v prostředí Windows PowerShell.

  Při použití PrerequisiteInstaller.exe spustí tento kód prostředí Windows PowerShell k instalaci nezbytných role a funkce Konfigurace Windows Server 2012 2013 služby SharePoint. Část kódu prostředí Windows PowerShell pro instalaci Add-WindowsFeature instaluje funkci Windows NET Framework-jádra, která je Microsoft.NET Framework 3.5. Tato funkce instalace vyžaduje binární soubory a další soubory, které nejsou zahrnuty do výchozí instalace systému Windows Server 2012. Při použití této metody a pro pokračování instalace tyto binární soubory a další soubory budou staženy PrerequisiteInstaller.exe aplikací ze systému Windows Update pomocí online připojení.

  Poznámky
  • Pokud server nemá připojení k Internetu, PrerequisiteInstaller.exe nemůže pokračovat v minulosti "Konfigurace Role Aplikační Server, webový Server (služba IIS Role)" fáze a může se zobrazit následující chybová zpráva:

   Přidat-WindowsFeature: Požadavek na přidání nebo odebrání funkce na zadaném serveru se nezdařilo.
   Jednu nebo více rolí, služeb rolí nebo funkcí instalace se nezdařila. Zdrojové soubory nelze stáhnout.
   Můžete zadat umístění souborů, které jsou nutné k obnovení funkce, použijte možnost "zdroj". Další informace o zadání umístění zdroje viz http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=243077. Chyba: 0x800f0906

   Kód chyby 0x800F0906 označuje, že počítač nemůže stáhnout potřebné soubory z webu Windows Update.

  • Proč dostáváme chybu?

   V roce 2012 Windows Server a Windows 8 na rozhraní.NET Framework 3.5 je funkce na požádání. Metadata pro funkce na vyžádání jsou k dispozici v roce 2012 pro Windows Server a Windows 8. Binární soubory a další soubory, které souvisejí s funkci však nejsou zahrnuty. Pokud tuto funkci povolíte, systém Windows se pokusí spojit stahovat chybějící informace o instalaci funkce Windows Update.

   Tento proces může ovlivnit konfiguraci sítě a konfiguraci počítačů aktualizace nainstalovat v prostředí. Proto mohou nastat chyby při první instalaci těchto funkcí.

   Další informace o kódech chyb, které mohou nastat při pokusu o instalaci pro rozhraní.NET Framework 3.5 v systému Windows 8 nebo Windows Server 2012 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base

   2734782 Kódy chyb při pokusu o instalaci pro rozhraní.NET Framework 3.5 v systému Windows 8 nebo Windows Server 2012

  Offline metoda: Server není připojen k síti Internet

  Instalace role a funkce, které jsou vyžadované 2013 SharePoint v systému Windows Server 2012 v režimu offline, musíte mít přístup k instalačním médiu systému Windows Server 2012. Potom můžete použít stejné příkazy prostředí Windows PowerShell, které jste použili v metodě 2, ale je nutné použít -zdroj parametr určuje umístění požadovaných souborů na instalačním médiu.

  Předpokládejme například, že jste připojili instalační médium Windows Server 2012 (ISO) na jednotku D serveru. Pak cesta stanovit -zdroj parametr je takto:
  D:\sources\sxs

  Poznámka: Uvědomte si, že můžete také zkopírovat soubory do místního umístění nebo zadat cestu UNC, kde jsou uloženy instalační soubory.

  Spusťte prostředí Windows PowerShell řádku s vyššími oprávněními na serveru služby SharePoint (která je, spustit jako správce) a spusťte následující příkazy:
  Import-Module ServerManager


  Přidat WindowsFeature NET-WCF-HTTP-Activation45,NET-WCF-TCP-Activation45,NET-WCF-Pipe-Activation45-Zdroj D:\Sources\sxs


  Add-WindowsFeature Net-Framework-Features,Web-Server,Web-WebServer,Web-Common-Http,Web-Static-Content,Web-Default-Doc,Web-Dir-Browsing,Web-Http-Errors,Web-App-Dev,Web-Asp-Net,Web-Net-Ext,Web-ISAPI-Ext,Web-ISAPI-Filter,Web-Health,Web-Http-Logging,Web-Log-Libraries,Web-Request-Monitor,Web-Http-Tracing,Web-Security,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Filtering,Web-Digest-Auth,Web-Performance,Web-Stat-Compression,Web-Dyn-Compression,Web-Mgmt-Tools,Web-Mgmt-Console,Web-Mgmt-Compat,Web-Metabase,Application-Server,AS-Web-Support,AS-TCP-Port-Sharing,AS-WAS-Support, AS-HTTP-Activation,AS-TCP-Activation,AS-Named-Pipes,AS-Net-Framework,WAS,WAS-Process-Model,WAS-NET-Environment,WAS-Config-APIs,Web-Lgcy-Scripting,Windows-Identity-Foundation,Server-Media-Foundation,Xps-Viewer -Zdroj D:\Sources\sxs

  Váš server bude vyžadovat restartování počítače po spuštění tohoto kódu v prostředí Windows PowerShell.
 3. Nainstalujte další předpoklady, které jsou vyžadované služby SharePoint 2013.
 4. Spusťte nástroj pro přípravu výrobků - PrerequisiteInstaller.exe znovu.

Stáhnout předpoklady pro instalaci v režimu offline

V určitých situacích, kdy není možné požadavky instalace přímo z Internetu můžete stáhnout předpoklady a poté je nainstalovat ze sdílené síťové složky nebo cesta UNC. Další informace naleznete v následujícím článku:
Předpoklady pro SharePoint 2013 nainstalovat ze sdílené síťové složky

Softwarové součásti, které jsou požadovány pro instalaci 2013 serveru SharePoint v systému Windows Server 2012 jsou uvedeny v následující spolu s odkazy na jejich stažení v případě potřeby. Nezapomeňte povolit role Webový Server (IIS) a role Aplikační Server v nástroji Správce serveru. Můžete najít úplný seznam požadavků Zde.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

V režimu Offline nebo ručně nainstalovat SharePoint 2013 požadavky na Windows Server 2012 - komplexní Průvodce

Stáhnout a nainstalovat v systému Windows Server 2012 prostředí PowerShell 2013 požadavky služby SharePoint

Poznámka: Tyto skripty se použijí pouze pro systém Windows Server 2012. Nepoužívejte je na serveru se systémem Windows Server 2008 R2 SP1.

Vlastnosti

ID článku: 2765260 - Poslední aktualizace: 7. června 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2765260 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2765260

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com