Błąd "Nie możemy zlokalizować serwera w celu załadowania skoroszyt danych Model" w witrynie programu SharePoint po odświeżeniu tabeli przestawnej w skoroszycie programu Excel 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2769345 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że usługi Analysis Services źródło do utworzenia tabeli przestawnej w programie Microsoft Excel 2013. Skoroszyt programu Excel możesz przekazać do witryny programu Microsoft SharePoint. Podczas próby Odśwież tabelę przestawną lub filtrowanie danych w tabeli przestawnej może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Nie możemy zlokalizować serwera załadować dane modelu.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ wystąpienie usługi Analysis Services nie został skonfigurowany w witrynie Administracja centralna.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy skonfigurować aplikacji usługi Excel Services na serwerze programu SharePoint. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. WZarządzanie aplikacjami Sekcja strony głównej administracji centralnej, kliknij przycisk Zarządzanie aplikacjami usług.
  2. Na stronie Zarządzanie aplikacjami usług kliknij polecenie Aplikacja usługi usług Excel Services, który chcesz skonfigurować.
  3. Na stronie Zarządzanie usług programu Excel kliknij przycisk Model danych.
  4. Kliknij przycisk Dodaj serwer.
  5. W Nazwa serwera Wpisz nazwę wystąpienie usługi Analysis Services, który chcesz dodać.
  6. Kliknij przycisk OK.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2769345 - Ostatnia weryfikacja: 1 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Excel 2013
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbinfo kbprb kbexpertiseinter kbmt KB2769345 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2769345

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com