Jsou zaznamenány události ID 519 a 36 a selhání operace zálohování serveru v systému Windows Server 2012 Essentials

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2769684 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, zkuste v programu Zálohování serveru, pomocí funkce Zálohování serveru se systémem Windows Server 2012 Essentials. Však nedokončí operaci zálohování a do protokolu aplikací zaznamenána událost podobná následující:
ID události: 519
Popis:
Zálohování zahájené v: '? 2012?-? 04?-? 08T07:00:03.915482900Z"zálohování svazku se nezdařilo "E:.'. Zkontrolujte podrobnosti událostí pro řešení a znovu spusťte operaci zálohování, jakmile je problém vyřešen.
Navíc je do protokolu systému zaznamenána událost podobná následující:
ID události: 36
Popis:
Stínové kopie svazku E: byly přerušeny, protože z důvodu limitu stanoveného uživatelem nelze zvětšit úložiště stínové kopie.

Příčina

Před zahájením operace zálohování je vytvořena stínová kopie zdrojové diskety. Tento proces vyžaduje další místo na disku. Pokud není dostatek místa na disku nebo stínové kopie dosáhne limitu maximální velikosti, se nezdaří proces vytváření stínové kopie.

Řešení

Zkontrolujte dostupné místo na disku zdroje. Pokud je k dispozici málo místa, proveďte jednu z následujících akcí:
  • Některá data přesunete na jiný disk.
  • Odstraňte existující stínové kopie údajů.
Pokud má zdrojový disk 10 procent dostupné místo, změnit omezení maximální velikosti stínové kopie na větší hodnotu. Doporučujeme nastavit maximální velikost na hodnotu, která se rovná 10 % velikosti svazku. Nebo můžete ukládat data stínové kopie na jiném disku.

Upozornění: Pokud nastavíte maximální limit stínové kopie "neomezené," Windows Server 2012 Essentials ukládá až 64 kopie každého souboru, který je umístěn na disku. Toto chování umožňuje lepší kontrolu verze každého souboru. Toto chování však může spotřebovat velké množství místa na disku. Přesvědčte se, zda máte dostatek volného místa na disku před nastavením limitu maximální velikosti "neomezené".

Vlastnosti

ID článku: 2769684 - Poslední aktualizace: 22. října 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Essentials
Klíčová slova: 
kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2769684 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2769684

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com