Jak získat požadované aktualizace pro Internet Explorer 10 Release Preview, jehož instalace v systému Windows 7 selhává

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2770065 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Při instalaci aplikace Internet Explorer 10 Release Preview pro Windows 7 se instalační program pokusí automaticky nainstalovat požadované součásti. Pokud se tato část instalace nezdaří, aplikace Internet Explorer ukončí proces instalace. V takovém případě před instalací aplikace Internet Explorer 10 Release Preview pro Windows 7 nainstalujte potřebný software ručně. To lze provést pomocí odkazů v části "Další informace", kde získáte aktualizace pro jednotlivé komponenty.

Další informace

Poznámka: Internet Explorer 10 Release Preview pro systém Windows 7 nelze nainstalovat automaticky, pokud probíhá instalace jakékoli aktualizace nebo pokud se čeká na restartování systému.

Chcete-li zkontrolovat probíhající instalace aktualizací a čekající restartování počítače v systému Windows 7, otevřete ovládací panely, klikněte na položku Systém a zabezpečení a na příkaz Windows Update. Proveďte následující opatření:
 • Pokud probíhá instalace aktualizace, nechte instalaci dokončit, pak se pokuste o instalaci aplikace Internet Explorer 10 Release Preview pro Windows 7.
 • Pokud jsou nainstalovány všechny aktualizace, ale čeká se na restartování systému, restartujte počítač, pak se pokuste o instalaci aplikace Internet Explorer 10 Release Preview pro Windows 7.

Aktualizace pro systém Windows 7 s aktualizací SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1

Informace o specifických aktualizacích, které se vztahují k aktualizaci Service Pack 1 (SP1) pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1), získáte z článků znalostní báze Microsoft Knowledge Base. Chcete-li stáhnout aktualizace, klepněte na odkaz na příslušný soubor, podle toho, zda používáte 32bitovou nebo 64bitovou verzi operačního systému.
 • 2729094 K dispozici je aktualizace písma Segoe UI v systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2

  Tato aktualizace přidává podporu znaků emoji a některých piktogramů, které jsou součástí systému Windows 8 a Windows Server 2012. Po instalaci této položky bude pravděpodobně nutné restartovat počítač.
 • 2731771 Je k dispozici aktualizace, která obsahuje nové rozhraní API pro převod mezi místním časem a UTC v systému Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2

  Tato aktualizace obsahuje nové rozhraní API pro převod mezi místním časem a koordinovaným světovým časem (standard UTC). Po instalaci této položky bude pravděpodobně nutné restartovat počítač.
 • 2533623 Nápověda Microsoft Security: Načítání nezabezpečené knihovny může umožnit vzdálené spuštění kódu

  Tato aktualizace obsahuje nová vylepšení rozhraní API pro systém Windows, která pomáhají vývojářům správně a bezpečně načíst externí knihovny. Po instalaci této položky bude pravděpodobně nutné restartovat počítač.
 • 2670838Aktualizace platformy je k dispozici pro Windows 7 s aktualizací SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1

  Tato aktualizace poskytuje vylepšené funkce a výkon v systému Windows 7 s aktualizací SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Obsahuje aktualizace následujících součástí rozhraní DirectX: Direct2D, DirectWrite, Direct3D Windows Imaging Component (WIC) a Windows Advanced Rasterization Platform (WARP). Kromě toho obsahuje aktualizace Správce animací systému Windows (WAM), rozhraní API dokumentu XPS a dekodéru videa MPEG-2. Po instalaci této položky bude pravděpodobně nutné restartovat počítač.

Vlastnosti

ID článku: 2770065 - Poslední aktualizace: 11. března 2014 - Revize: 23.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Internet Explorer 10 Release Preview
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbhowto kbmt KB2770065 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2770065

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com