Kuidas saada eeltingimuseks olevaid värskendusi Internet Explorer 10 Release Preview? jaoks, mida ei õnnestu operatsioonisüsteemis Windows 7 installida

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2770065 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Kui installite rakenduse Explorer 10 Release Preview operatsioonisüsteemile Windows 7, püüab installiprogramm automaatselt eeltingimuseks olevaid komponente installida. Kui see osa installimisest nurjub, peatab Internet Explorer installimisprotsessi. Kui nii juhtub, tuleb eeltingimuseks olev tarkvara enne Internet Explorer 10 Release Preview? operatsioonisüsteemile Windows 7 installimist käsitsi installida. Selleks kasutage linke jaotises Lisateave eraldiseisvate värskenduskomponentide hankimiseks.

Lisateave

Märkus. Internet Explorer 10 Release Preview operatsioonisüsteemile Windows 7 ei saa automaatselt eeltingimusi installida, kui mis tahes värskenduse installimine käib või süsteemi taaskäivitamine on ootel.

Kontrollimiseks, kas teil on käimas värskenduse installimine või ootel Windows 7 taaskäivitamine, avage juhtpaneel, klõpsake suvandit Süsteem ja turve ning klõpsake siis suvandit Windows Update. Seejärel toimige vajaduse kohaselt järgmiselt.
 • Kui on käimas värskenduse installimine, laske sellel installimisel lõpule jõuda, enne kui proovite installida rakendust Internet Explorer 10 Release Preview operatsioonisüsteemile Windows 7.
 • Kui kõik värskendused on installitud, kuid ootel on süsteemi taaskäivitamine, taaskäivitage arvuti enne, kui püüate installida rakendust Internet Explorer 10 Release Preview operatsioonisüsteemile Windows 7.

Värskendused operatsioonisüsteemidele Windows 7 hoolduspaketiga SP1 ja Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1

Lisateabe saamiseks operatsioonisüsteemi Windows 7 hoolduspaketiga Service Pack 1 (SP1) või Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga Service Pack 1 (SP1) spetsiifiliste värskenduste kohta klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisi artiklinumbreid. Värskenduste allalaadimiseks klõpsake vastava faili linki (olenevalt sellest, kas kasutate 32-bitist või 64-bitist operatsioonisüsteemi versiooni).
 • 2729094 Saadaval on värskendus Segoe UI sümbolifondile operatsioonisüsteemides Windows 7 ja Windows Server 2008 R2 (võib olla inglise keeles)

  See värskendus lisab toe emoji märkidele ja mõnele kontrollglüüfile, mis sisalduvad operatsioonisüsteemides Windows 8 ja Windows Server 2012.
  • x86 pakett
  • x64 pakett
 • 2731771 Saadaval on värskendus, mis annab uued API-d teisendamiseks kohaliku aja ja UTC vahel operatsioonisüsteemis Windows 7 või Windows Server 2008 R2 (võib olla inglise keeles)

  See värskendus annab uued API-d kohaliku aja ja maailmaaja (UTC) teisendamiseks. Võimalik, et peate pärast selle üksuse installimist arvuti taaskäivitama.
  • x86 pakett
  • x64 pakett
 • 2533623 Microsofti turbebulletään: Ebaturvalise teegi laadimine võib lubada kaugkoodi käivitamise (võib olla inglise keeles)

  See värskendus sisaldab uusi API täiustusi, et Windows saaks aidata arendajatel õigesti ja turvaliselt väliseid teeke laadida. Võimalik, et peate pärast selle üksuse installimist arvuti taaskäivitama.
  • x86 pakett
  • x64 pakett
 • 2670838Operatsioonisüsteemidele Windows 7 hoolduspaketiga SP1 ja Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 on saadaval platvormivärskendus (võib olla inglise keeles)

  See värskendus pakub operatsioonisüsteemidele Windows 7 hoolduspaketiga SP1 ja Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 täiustatud funktsioone ja jõudlust. See sisaldab järgmiste DirectX-i komponentide värskendusi: Direct2D, DirectWrite, Direct3D, Windows Imaging Component (WIC) ja Windows Advanced Rasterization Platform (WARP). Peale selle sisaldab see värskendusi Windows Animation Managerile (WAM), XPS Document API-le ja MPEG-2 videodekooderile. Võimalik, et peate pärast selle üksuse installimist arvuti taaskäivitama.
  • x86 pakett
  • x64 pakett
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Atribuudid

Artikli ID: 2770065 - Viimati läbi vaadatud: 28. detsember 2012 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Internet Explorer 10 Release Preview
Märksõnad: 
kbsurveynew kbhowto KB2770065

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com